Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
szogun

[Rozwiązane] Anty cheat

Recommended Posts

Zastanawia mnie kwestia jak wygląda zabezpieczenia serwera przed haxma jak wiadomo z darmowych jest tylko smac , który w jakimś tam stopniu działa tylko na darmowe oprogramowanie.

Teraz bardziej by mnie interesowało czy są jakieś płatne godne polecenia anty cheats do naszego poczciwego csa

Jeszcze możesz sobie wgrać CowAntiCheat

Edited by Patry$

Guest Qesik

Patryk

Jesteś pewien, że on działa? Zrobiłem kiedyś test i dla mnie jego skuteczność była niemalże zerowa. Więcej roboty wykonywał plugin, sprawdzający tekst na czacie, wykrywając frazę związaną z ezfrags ? 

4 minuty temu, Qesik napisał:

Patryk

Jesteś pewien, że on działa? Zrobiłem kiedyś test i dla mnie jego skuteczność była niemalże zerowa. Więcej roboty wykonywał plugin, sprawdzający tekst na czacie, wykrywając frazę związaną z ezfrags ? 

Używam go to zawsze z 30 osób dziennie banuje.sourcebans.thumb.png.e9dcb60456e646cce75d23f7b4395ce0.png

Ostatnio chciałem też wrócić do smac, ale mam taki problem, że spamuje mi cały czas na say, że dany gracz jest podejrzany o czitowanie i to nie jest jedna wiadomość tylko z pietnaście.
Dlatego może wy wiecie jak wyłączyć to spamowanie?

1 godzinę temu, BobPixel napisał:

Wyłącz podajze smac_eyetest

Dzięki za pomoc.

Hmm... Jak się nie mylę to CowAc wpiera bany tylko do wersji 1.6.2 w sourcebanie później one się nie dodają

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...