Skocz do zawartości
kvbis. - FastFame

Paczka Retake CS:GO [SELL]

Rekomendowane odpowiedzi

Opis: Tak jak w temacie sprzedam paczkę RETAKE CS:GO. Zawartość paczki: plugin retake, noże i skiny, ranking, rangi, reklamy na czacie, rękawice, opis vip'a, roundsound'y, oklaski gdy wchodzi osoba z flagą vip'a, info po zginięciu, info o połączeniu, wyświetlanie i dźwięki do: headshot,ultrakill,tripllekill itp.

Cena: 20-30

Płatność: Paypal - 20 / Psc -30 / Skiny - 30

Kontakt: https://steamcommunity.com/id/SqubanyToKozak/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skupujesz paczki, aby je dalej sprzedawać? ?

No ale cóż.

Btw. Chyba nie rangi od meshara? ?

Edytowane przez ErwinH2K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, ErwinH2K napisał:

Skupujesz paczki, aby je dalej sprzedawać? ?

No ale cóż.

Btw. Chyba nie rangi od meshara? ?

Nawet jeżeli to moje rangi i je sprzedaje bez pozwolenia to i tak mało mnie to już obchodzi odszedłem już od pomagania takim osobom oraz w ogóle programowanie w csgo już nie jest tym co kiedyś, ludzie podpisują się pod nie swoje prace i usiłują takie rzeczy sprzedawać byle by kogoś na parę PLN oszukać, nie chce mi się nawet kontaktować z tymi osobami bo nie ma to najmniejszego sensu, nie chce jeździć również po Polskim społeczeństwie jednak faktem jest to że niektórzy ludzie w Polsce zrobią wszystko by zarobić w taki chamski i nielegalny sposób. 

Przykładem który mnie śmieszy jest człowiek który sprzedaje po 10 zł plugin na informację po śmierci a jest to 20 linijek kodu jak i nie mniej bez informacji o pluginie oraz includów.

Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt że plugin jest udostępniony za darmo przeze mnie w internecie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Mesharsky napisał:

Nawet jeżeli to moje rangi i je sprzedaje bez pozwolenia to i tak mało mnie to już obchodzi odszedłem już od pomagania takim osobom oraz w ogóle programowanie w csgo już nie jest tym co kiedyś, ludzie podpisują się pod nie swoje prace i usiłują takie rzeczy sprzedawać byle by kogoś na parę PLN oszukać, nie chce mi się nawet kontaktować z tymi osobami bo nie ma to najmniejszego sensu, nie chce jeździć również po Polskim społeczeństwie jednak faktem jest to że niektórzy ludzie w Polsce zrobią wszystko by zarobić w taki chamski i nielegalny sposób. 

Przykładem który mnie śmieszy jest człowiek który sprzedaje po 10 zł plugin na informację po śmierci a jest to 20 linijek kodu jak i nie mniej bez informacji o pluginie oraz includów.

Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt że plugin jest udostępniony za darmo przeze mnie w internecie ? 

Też jesteś Polakiem ?

UgaBuga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, TenTaki napisał:

Też jesteś Polakiem ?

UgaBuga

Oczywiście że jestem i nigdzie nie powiedziałem że chodzi mi o wszystkich, tylko pewną część ludzi która tak postępuję.

Sam kiedyś robiłem gorsze rzeczy co w sumie nawet i @Brum Brum wie, jednak za dzieciaka zawsze głupie rzeczy się robi gorzej z ludźmi którzy robią to od ponad 4 lat i są dojrzali i nie widzą w tym problemu ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Mesharsky napisał:

Oczywiście że jestem i nigdzie nie powiedziałem że chodzi mi o wszystkich, tylko pewną część ludzi która tak postępuję.

Sam kiedyś robiłem gorsze rzeczy co w sumie nawet i @Brum Brum wie, jednak za dzieciaka zawsze głupie rzeczy się robi gorzej z ludźmi którzy robią to od ponad 4 lat i są dojrzali i nie widzą w tym problemu ? 

1 godzinę temu, Roberrt napisał:

Jak te paczki z tego co słyszałem to kradnie pseudotechnik z innej sieci na inna a właściciel se je sprzedaje xD

Nie kradnę paczek. Nie ma tam twojego pluginu na rangi. Mam pozwolenie na sprzedawanie tej paczki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Prosiłbym o zachowanie meritum tematu i skupieniu się na tym czy ktoś chce zakupić przedmiot czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi