Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Zaloguj się, aby obserwować  
dbk

Reklama serwera CS:GO.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Cześć,

Na wstępie chciałbym poprosić moderatora/admina o weryfikację, czy aby odpowiedni dział wybrałem dla tego tematu.

Przechodząc jednak do sedna, czy ktoś z Was zna jakieś skuteczne, tańsze lub droższe metody reklamowania serwera CS:GO? Pomimo w miarę rozwiniętych serwerów na sieci, gracze po prostu nie migrują na te nowo zakładane. 

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem było GOsetti, które naprawdę potrafiło zapychać serwer, jednak ostatnimi czasy najprościej i może trochę wulgarnie mówiąc - ssie. 🙂

Osobiście zastanawiałem się nad tym, żeby zapłacić komuś z youtube'a, jednak czym dłużej myslę, tym bardziej zaczynam wątpić. Warto sobie zadać pytanie: Kto wejdzie na serwer z polecenia "idola", który się na nim w życiu nie pojawił i najprawdopodobniej nie pojawi? Ile osób zwróci uwagę na to, co gość pier**** zanim przejdzie do sedna odcinka?

Wracając na początek: Czy ktoś z Was ma jakieś pomysły/metody? W tym przypadku konkretnie mam na myśli serwer DR+Klasy, aczkolwiek myślę, że to nie ma istotnego znaczenia.

Pozdro!

Edytowano przez dbk

Jedna i najskuteczniejsza reklama, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła wchodzenie na serwer ze znajomymi a z czasem ludzie zaczną zapełniać serwer, efekty może nie będą widoczne od razu lecz dopiero po jakimś czasie 

• Lubię to! 1

Napisano (edytowany)

@szogun w zasadzie tak też robimy, wieczorami zawsze 5-10 osób na serwerze jest, czasem jakiś nowy nick się pojawi, ale to naprawdę długa droga. 🙂

Edytowano przez dbk

Najłatwiejszym sposobem jest odblokowanie F2P oraz stworzenie opcji FreeVIP np. 23-8 dla graczy z fraza w nick'u. Tym sposobem możemy osiągnąć na starcie 80% z F2P którzy po ok. połowie msc./msc. zmieniają się w normalnych graczy nawet adminów (z zakupionym prime).

• Lubię to! 1

Aby zachęcić do grania osoby które już serwer odwiedziły, możesz dawać jakieś profity jeśli dołączą do grupy steam

Napisano (edytowany)

Podam przykłady:

• bonusy dla stałych graczy;
  • NoPrime;
  • !ws, !knife, !gloves (wiadomka :F);
  • GoSetti;
  • zapraszanie wszystkich znajomych ze steama na serwer (kiedyś działało :F);
  • odpowiednie tagi (też kiedyś działało);
Edytowano przez TenTaki
  • Lubię to! 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.