Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Zaloguj się, aby obserwować  
DomiNN

Paintball Classic CS:GO Cs-4FRAGS.PL

Polecane posty

Zapraszamy!

193.70.125.118:27015

Witajcie, dzisiaj przychodzę do was ze świeżą informacją, jaką jest Start Serwera Paintball! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w piątek (tj. 08.02.2019r.) o godzinie 16:00!

Przejdźmy do małego wprowadzenia, nad serwerem pracowaliśmy bardzo długi okres czasu. Na samym początku mod miał być z klasami, ale po drobnych przemyśleniach postawiliśmy na klasykę gatunku rodem z 1.6, czyli standardowego Paintballa z drobnymi udogodnieniami. Moim skromnym zdaniem, tak samo i osób testujących, serwer jest super! Przez ten długi okres czasu zajmowaliśmy się wyeliminowaniem błędów, urozmaiceniem rozgrywki, oraz poszukiwaniem kolejnych inspiracji, co można dodać.

Teraz może krótko, co możecie spotkać u nas na serwerze?

Unikatowe modele postaci i broni

Granaty przypominające realistyczną rozgrywkę

Sklep z systemem monet

Zaawansowany system rankingu, możliwość zdobywania rang

Dostępna ranga VIP, która posiada:  Podwójny skok, Jedną rakietę, Unikatowy model postaci, 110hp

System 1shot  = (- 100HP)

Realistyczne modele kul, oraz dźwięki

Mapy, które podbudowują klimat serwera

Przygotowane mamy jeszcze wiele, ale więcej dowiecie się już na starcie!

Zachęcam wszystkich do reklamowania! Im więcej osób pomoże nam przy reklamowaniu, tym więcej osób wbije! 

Dodatkowym atutem, którym możemy się pochwalić, jest to pierwszy taki mod na świecie! Motywuje to nas jeszcze bardziej, żeby serwer wystartował i utrzymywał się na przyzwoitym poziomie.

SŁOWEM ZAKOŃCZENIA, ZAPRASZAMY W PIĄTEK!

image.png.4ea620f6fbd653ac42cc1abaa756013f.png

• Lubię to! 1

8 godzin temu, DomiNN napisał:

Dodatkowym atutem, którym możemy się pochwalić, jest to pierwszy taki mod na świecie!

@mastah7991 o ile mnie pamięć nie myli PB miałeś co? xD

@MAGNET nie tylko on, ale tutaj chyba kolega trochę za daleko zawędrował i chodziło mu oto, że aktualnie jest to "jedyny" taki serwer xD

• Lubię to! 1
Przez MAGNET,

Fakt, teraz mi się przypomniało ^^

PB można znaleźć bardzo ale to bardzo dużo, to że są one na jakiejś sieci bądź na GT to nie znaczy że nie istnieją, wystarczy dobrze poszukać.
Takie coś jak "Dodatkowym atutem, którym możemy się pochwalić, jest to pierwszy taki mod na świecie!" 
Jest to po prostu kłamstwo i tyle.

Oczywiście, że kłamstwo. My też mieliśmy PB 🙂

Ale co tam, w końcu temat pisał przedstawiciel 4frags. No offence, ale sami pchacie się pod widelec.

Lol znajdźcie mi serwer paintball DZIAŁAJĄCY mający więcej osób niż 0/20 na którym jest coś autorskiego A nie tylko model broni i kulki z neta 

16 minut temu, Roberrt napisał:

Lol znajdźcie mi serwer paintball DZIAŁAJĄCY mający więcej osób niż 0/20 na którym jest coś autorskiego A nie tylko model broni i kulki z neta 

Dokładnie tak, zrobili coś swojego na odpierdziel, mieli tyle serwer, że utrzymał się miesiąc i padł. Nie widzę sensu rozmowy z takimi osobami 😉

• Lubię to! 1

Może jestem w błedzię, ale "wy" jako 4 frags mieliście już wczesniej i wam serwer upadl w ciagu +/- miesiąca xd

41 minut temu, NWayne napisał:

Może jestem w błedzię, ale "wy" jako 4 frags mieliście już wczesniej i wam serwer upadl w ciagu +/- miesiąca xd

To akurat nie ma nic do rzeczy. Serwer mogą stawiać inne osoby, albo te same, które zauważyły że trzeba zrobić coś więcej aby się wybić 😉

Ja tylko twierdzę że wasza reklama jest błędna bo mod jest znany od kilku lat i jest dostępny. To że dostaliście jakiś sklepik i monetki nie daje wam "Pierwszego na swiecie moda!11!!1!1!1!"

Tylko taki serwer.

Z ciekawostek 🤔 duża część serwerów jest jaki "pierwszy na świecie!1!1!!1!" Według definicji że wystarczy dodać system moment ewnetualnie innego czegoś 

Spokojnie, nikt się tutaj nie spina - tylko taki lekki prztyczek z nos 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.