Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek
Sign in to follow this  
Derko

[Rozwiązane] Ustawienie pluginu spray na flagę

Recommended Posts

Cześć, pobrałem z internetu plugin na spraye do cs:go i tutaj teraz pytanie, ponieważ chcę, aby był on dostępny tylko dla graczy o danej fladze i z tego co wiem, wystarczy dodać do admin_overrides.cfg, dwie komendy jakie są w nim wykorzystywane czyli:  

"sm_sprays" "o"
"sm_spray" "o"

Tylko dodatkowo chciałbym, aby po wpisaniu komendy !spray oraz !sprays, przez zwykłą osobę nie posiadającej wymaganej flagi wyskoczył komunikat w stylu ""Komenda jest przeznaczona tylko dla VIP'a. Możesz go zakupić w naszym sklepie xxx." a to trzeba dodać już do kodu o ile mi wiadomo, mógłby mi ktoś pokazać jak coś takiego zrobić? 

 

 

 

 

franug_csgosprays.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Share this post


Link to post
Share on other sites
if(!GetUserFlagBits(iClient) & ADMFLAG_RESERVATION) //przykład
{
	PrintToChat(iClient, "[\x07Piękny Tag\x01] Kup cebuliony, aby korzystać ze sprayów!");
	return Plugin_Handled;
}

Musisz edytować flagę pod siebie, zmienić komunikat.

 

franug_csgosprays.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Edited by Bioły
 • Lubię to! 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, teraz działa bez zarzutów, temat myślę, że można zamknąć, resztę sobie sam już zrobię.

 • Lubię to! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...