Skocz do zawartości
BobPixel

[Brak rozwiązania] [CS:GO] Kredyty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z pluginem [CS:GO] Kredyty by @Yamakashi

Baza jest podłączona nie wywala error logów jest tylko małe "ale" plugin nie wykonuje zapytania na mysql nie tworzy tabeli ani rekordów związane z graczami, dodanie kredytyów poprzez komendę sm_dodajc <nick> <ilosc>  niby działa i jest wyświetlenie w konsoli, że dodano graczowi xyz kredyty, ale nie zapisuje tego w bazie danych.

Jakies pomysły?

PS: W kodzie źródłowym nic nie ruszałem

Edytowane przez BobPixel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien czy wrzucałem update na forum, trzymaj tu aktualny plik .sp . Wszystko powinno działać poprawnie, używam go na swoim serwerze testowym.

Kredyty.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
L 02/10/2019 - 15:22:07: [SM] Exception reported: Fatal error creating dynamic native! 
L 02/10/2019 - 15:22:07: [SM] Blaming: Kredyty.smx 
L 02/10/2019 - 15:22:07: [SM] Call stack trace: L 02/10/2019 - 15:22:07: [SM] [0] CreateNative 
L 02/10/2019 - 15:22:07: [SM] [1] Line 36, Kredyty.sp::AskPluginLoad2 [SM] Plugin Kredyty.smx failed to load: unexpected error 23 in AskPluginLoad callback.

@Yamakashi

Edytowane przez BobPixel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne u mnie nie występuje taki error.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty i przeniesiony do działu "Przestarzałe tematy". Powodem jest brak rozwiązania problemu zawartego w temacie lub brak zainteresowania autora w jego rozwiązaniu.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...