Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Derko

[Rozwiązane] Zamiana wyświetlanego tekstu

Recommended Posts

Cześć, dzisiaj wgrałem na serwer plugin na roundsound'y i jest jedna rzecz jaką chciałbym w nim zmienić natomiast chodzi mi o to, ze na chat'ie wyświetla się coś takiego Screenshot_1.png.99ceff8db8595e0144623dce72af978f.png , a chciałbym żeby wyświetlało się zamiast całej ścieżki, gdzie znajduje się plik czyli "misc/tecnohard/1.mp3" wyświetlała się sama nazwa piosenki w tym przypadku, aby zostało samo 1.mp3, domyślam się, że trzeba to zmienić w pliku .sp pluginu, więc go załączam. Proszę o pomoc. 

abner_res.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

18 minut temu, Derko napisał:

Cześć, dzisiaj wgrałem na serwer plugin na roundsound'y i jest jedna rzecz jaką chciałbym w nim zmienić natomiast chodzi mi o to, ze na chat'ie wyświetla się coś takiego Screenshot_1.png.99ceff8db8595e0144623dce72af978f.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! , a chciałbym żeby wyświetlało się zamiast całej ścieżki, gdzie znajduje się plik czyli "misc/tecnohard/1.mp3" wyświetlała się sama nazwa piosenki w tym przypadku, aby zostało samo 1.mp3, domyślam się, że trzeba to zmienić w pliku .sp pluginu, więc go załączam. Proszę o pomoc. 

abner_res.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Komunikaty ustawiasz w pliku abner_res.phrases.txt (plik znajduje się w katalogu: addons/sourcemod/translations)

Edited by Bioły
  • Lubię to! 1

Spoiler

"Phrases"
{
	"VOLUME"
	{
		"en" 		"Głośność"
		"pt" 		"Volume"
		"fr"		"Volume"
	}
	"JoinMsg"
	{
		"en"		"Type {lightgreen}!res {default}to disable/enable the round end sounds."
		"pt" 		"Digite {lightgreen}!res {default}para desativar/ativar os sons no fim da rodada."
		"fr"		"Tapez {lightgreen}!rss {default} pour désactiver/activer les sons a la fin de la manche."
	}
	"Selected"
	{
		"en"	  	"(X)"
		"pt" 		"(X)"
		"fr"		"(X)"
	}

"Sound Menu Title"
	{
		"en" 		"Zmień głosność"
		"pt"		"Selecione o volume dos sons"
		"fr"		"Sélectionnez le volume de la musique"
	}

"RES_ON"
	{
		"en"	  	"Włączone"
		"pt"		"Sons Ativados."
		"fr"		"Son ACTIVE."
	}
	"RES_OFF"
	{
		"en"	  	"Wyłączone"
		"pt" 		"Sem sons."
		"fr"		"Son DÉSACTIVÉ."
	}
	"mp3 print"
	{
		"#format"	 "{1:s}"
		"en" 		 "Teraz gramy: {green}{1}"
		"pt"		 "Tocando {green}{1}"
		"fr"		 "Lecture en cours:{green}{1}" 	
	}
}

Plik wygląda tak jak wyżej, więc wydaje mi się, że chodzi o ten fragment: ""Teraz gramy: {green}{1}" tylko jak mam to zmienić, aby została sama nazwa piosenki

12 minut temu, Derko napisał:

Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Odkryj ukrytą treść

"Phrases"
{
	"VOLUME"
	{
		"en" 		"Głośność"
		"pt" 		"Volume"
		"fr"		"Volume"
	}
	"JoinMsg"
	{
		"en"		"Type {lightgreen}!res {default}to disable/enable the round end sounds."
		"pt" 		"Digite {lightgreen}!res {default}para desativar/ativar os sons no fim da rodada."
		"fr"		"Tapez {lightgreen}!rss {default} pour désactiver/activer les sons a la fin de la manche."
	}
	"Selected"
	{
		"en"	  	"(X)"
		"pt" 		"(X)"
		"fr"		"(X)"
	}

"Sound Menu Title"
	{
		"en" 		"Zmień głosność"
		"pt"		"Selecione o volume dos sons"
		"fr"		"Sélectionnez le volume de la musique"
	}

"RES_ON"
	{
		"en"	  	"Włączone"
		"pt"		"Sons Ativados."
		"fr"		"Son ACTIVE."
	}
	"RES_OFF"
	{
		"en"	  	"Wyłączone"
		"pt" 		"Sem sons."
		"fr"		"Son DÉSACTIVÉ."
	}
	"mp3 print"
	{
		"#format"	 "{1:s}"
		"en" 		 "Teraz gramy: {green}{1}"
		"pt"		 "Tocando {green}{1}"
		"fr"		 "Lecture en cours:{green}{1}" 	
	}
}

Plik wygląda tak jak wyżej, więc wydaje mi się, że chodzi o ten fragment: ""Teraz gramy: {green}{1}" tylko jak mam to zmienić, aby została sama nazwa piosenki

Wydaje mi się, że w pliku addons/sourcemod/configs/abner_res.txt istnieje taka opcja.

Edited by Bioły
  • Lubię to! 1

"Abner Res"
{
  "tecnohard1.mp3"
  {
    "songname" "Tecnohard 1 Sound"
  }
  "othersong.mp3"
  {
    "songname" "Happy Birthday Song"
  }
}

Wygląda tak, więc wątpię, że tutaj

13 minut temu, Derko napisał:

"Abner Res"
{
  "tecnohard1.mp3"
  {
    "songname" "Tecnohard 1 Sound"
  }
  "othersong.mp3"
  {
    "songname" "Happy Birthday Song"
  }
}

Wygląda tak, więc wątpię, że tutaj

Jeśli odpowiednio ustawisz cfg pod siebie to "songname" będzie zastępować ścieżkę na chacie.

• Lubię to! 1

Dobra, w takim razie skoro tutaj muszę to jakoś zmienić to będę kombinował. 

@Edit

Działa poprawnie, temat można zamknąć. 

Edited by Derko

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...