Skocz do zawartości
Derko

[Rozwiązane] Poszukuję pluginu na wyświetlanie zdjęcia oraz na ukrywanie przekleństw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję pluginu, który po wpisaniu komendy, wyświetli mi zdjęcie jakie będę chciał i dodatkowo chciałbym, aby po wpisaniu jednej i tej samej komendy wyświetliło się inne zdjęcie w zależności od mapy. Wiem, ze istnieje taki plugin jak  Web Shortcuts CS:GO v2.3, ale z tego co wiem wyświetlałoby mi to co chcę za pomocą przeglądarki steam w oddzielnym oknie, a chciałbym tego uniknąć. 

Drugi plugin jakiego szukam to taki, który po wykryciu zakazanych słów jakie sobie bym wpisał wyskakiwała wiadomość "Moje zachowanie jest karygodne" czy coś w tym stylu, wiem że istniał taki plugin w cs 1.6, więc może na cs:go również jest dostępny. 

Jeżeli by ktoś spotkał takie pluginy lub już je gdzieś widział byłbym wdzięczny za podesłanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 plugin niestety po wprowadzeniu panoramy to nie zadziała ;/ Nie da się wyświetlić okienka MOTD.

2. Może napiszę na dniach i udostępnię ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. W takim razie pozostaje mi tylko tamta opcja ?

2. Jeżeli znalazłbyś chwilę i chęci to super, ja jeszcze się postaram poszukać, ale wszystkie są do 1.6 

Wykorzystując już ten temat chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę ustawić takie rzeczy jak na screenach oraz stronę serwera pod tabelą.

Jeżeli chodzi o stronę z tego co wiem, to ustawia się ją w pliku motd.txt, ale chciałbym mieć pewność

Natomiast do reklam na ścianach wiem, że w 1.6 był plugin, ale nie wiem jak w cs:go 

Przepraszam, że po prostu sam tego nie sprawdzę, ale obecnie nie mam za bardzo dostępu do serwera, a jak już go będę miał wolałbym nie tracić czasu. 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem już odpowiedzi, jakby ktoś również potrzebował to proszę odpowiedzi:

Stronę serwera możemy ustawić w pliku: csgo/motd.txt

Jeżeli chodzi o grafikę po śmierci: 

- Wgrywamy grafikę do folderu csgo

- Otwieramy plik server.cfg

- Dodajemy komendę sv_server_graphic1 "nazwanaszegozdjęcia"

Natomiast reklamy na mapie możemy dodać dzięki poniższemu pluginowi:

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=69502?t=69502
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Pomoc udzielona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...