Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Guest

SiteFuture - Amatorka Roku

Recommended Posts

Guest

Witajcie,

A więc zaczynajmy paradę śmiechu 2K19,

Pan Patryk bądź Adrian bo nie wiadomo bo podaje się na portalach społecznościowych jako 2 osoby więc nie wiadomo ? Prowadzi FIRME sitefuture o której nigdzie nie ma wiadomości w wpisach rejestru KRS. Na stronie sitefuture.pl podaje, że prowadzi działalność gospodarczą a szkoda, iż nic nie ma w wpisach KRS.

Cytat

Jesteśmy mała firmą prowadzącą serwis komputerowy, zajmujemy się naprawą komputerów (laptopów),
                          zaczynając od najprostszej wymiany systemu operacyjnego, kończąc na wymianie podzespołów. Dla najbardziej wymagających klientów dobierzemy,
                          zaproponujemy oraz złożymy sprzęt wedle ich potrzeb oraz preferencji. W naszej ofercie możecie państwo znaleźć także usługi informatyczne,
                          w których dostaniecie profesjonalne wsparcie webdeveloperskie, w ramach którego możecie zamówić u nas zrobienie własnej witryny www,
                          w o parciu o najnowsze trendy i standardy budowy stron www.

Kolejna rzecz

Cytat

Systemy CMS

Własna aplikacja webowa rozwiąże wszystkie problemy z działaniem Twojej strony.

Pan sitefuture oferuje usługi tworzenia aplikacji webowych, więc dziwny przypadek, że piszę do osób 3'ich o napisanie np. płatności. Hmmmm? Nie potrafiąc standardów PHP'a oraz podstawowych instrukcji języka to powodzenia w świadczeniu usług na rzecz firm ?

Spoiler

Obsługa techniczna

Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu strony, sklepu czy innych social mediach firmy to dobrze że trafiłeś na Nas.

Oferuje administracje dla sklepów nie znając PHP'a i podstawowych błędów baz danych. Morał pozostawiam czytającemu ?

I na koniec tej parady śmiechu, plagiat portfolio jednego z polskich webdeveloperów Krasnala

5c0e462516db5_2018-12-1011_53_52-sitefuture-ZdjciaOpera.png.e16b819f273b1a08e1abd7f37d02982d.thumb.png.82080101ead1451b685a720cf066b4a0.png

// Dla administracji

obraz.png.765d8fa392305c7cf955a393b5ff9bff.png

Co do "plagiatu" na ss jest przedstawiony projekt graficzny który nie ujrzał nigdy światła dziennego - spodobała mi się taka strona i tyle każdy błędy jakieś popełnia z początku, bo jak już pisałem na forum oraz z osobą Krasnal sytuacja jest już od bardzo dawna wyjaśniona. 

Co do mojej marki sitefuture to nie wiem co masz ale widzę że wam już brakuje argumentów o plugin i szukacie dziury we wszystkim.

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do moich prac, chociaż nigdy z moich usług nie korzystaliście to nie wiem po co się wypowiadać? a jeśli już chcesz wiedzieć to zapraszam na stronę https://www.sofaroom.pl/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! i zadzwonienia do właściciela sklepu i zapytania się o wykonywanie moich usług na ich rzecz.

a co do płatności to po prostu nie wiedziałem czegoś bo nie mam w podstawię PHP lecz frontend i podstawy php znam ponieważ w CMS można też wliczyć system Wordpress oraz do skontaktowania się z firmą https://playandwin.pl/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! i zapytania jak przebiegło zlecenie podpięcia płatności oraz innych prac z mojego zakresu.

Dziękuje i pozdrawiam Adrian Patryk bo tak mam na 2 ? 

Oraz dodam prowadzę działalność nierejestrowaną poczytaj o tym.

Edited by sitefuture

Nie musi być w rejestrze KRS. Prostym przykładem takiego przypadku jest jednoosobowa działalność gospodarcza.

• Lubię to! 1

Guest
6 minut temu, Vasto_Lorde napisał:

Czyli piszesz temat bo ktoś nie umie czegoś zrobić, nie bo ktoś Ci zaszkodził?

Ty nie pojmujesz tego nadal, że oferuje USŁUGĘ PROGRAMISTYCZNĄ?