Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Mesharsky

Reaktywacja sieci potrzebujemy nowych osób!

Recommended Posts

Witajcie, jako iż mój projekt How2Kill zostaje reaktywowany to poszukuję jakieś na niego osoby które będą mogły nam pomóc ?. Jednak zanim przejdziemy kogo poszukuję to kilka słów oraz co będę mógł zaoferować.

To jest opcjonalna wiadomość dlatego pozwolę sobie ją zamknąć w spoilerze

Spoiler

How2Kill.pl powstało oficjalnie w 2017 roku, a zostało zamknięte w 2018 roku a dokładniej to w październiku z powodu spraw prywatnych, ta sytuacja była jednorazowa i "krytyczna" nie ważne jak to nazwę nie będę was zagłębiał w szczegóły ponieważ jak mówiłem jest to sprawa prywatna.

Również miesiąc przez zamknięciem How2Kill.pl było włamanie poprzez "lukę" w amxbans dzięki której osoba była w stanie zainfekować całe FTP i forum, zdobyć bazę danych użytkowników oraz udostępnić nasz styl. 

Jako iż wziąłem tą sprawę w 100% na poważnie i nie jestem z tego faktu zadowolony to podjąłem pewne kroki by taka sytuacja nigdy nie miała miejsca i żeby użytkownicy na naszym forum czuli się w 100% bezpiecznie. 

Forum jest postawione jak i wszystkie pliki na osobnym serwerze Dedykowanym dodatkowo:

• Cały serwer dedykowany został w pełni zabezpieczony jak to było tylko możliwe.
  • Usunięto możliwość eskportowania bazy danych forum.
  • Usunięto możliwość eskportu stylu.
  • Wgląd do danych takich jak adres email oraz adres ip ma tylko i wyłącznie Administrator wzwyż.
  • Usunięto możliwość pobierania listy oraz danych użytkowników w ACP.
  • Płatny Firewall który tylko wzmacnia zabezpieczenia serwera WWW jak i serwera dedykowanego.

Czemu piszę tutaj o zabezpieczeniach naszego serwera? Z tego powodu że zdajemy sobie sprawę że włamanie na naszą sieć (W sumie to na amxbansa) pozbawiło części was zaufania do nas, dlatego staramy się zrobić wszystko by do takiej sytuacji już nigdy nie doszło i nawet jakimś cudem włamanie by miało miejsce to by wasze dane były bezpieczne, nikt nie mógł iść ukraść ani udostępnić.

Kogo szukamy?

• Podstawowe: Moderatorów & AntyCheata (Inaczej, UBTeam), Grafików, Redaktorów.
  • Technika CSGO: Znajomość sourcemoda, pisanie pluginów, pełna pomoc techniczna, rozwój serwerów.
  • Specjalisty od HTML + CSS: Osoba która bardzo dobrze się na tym zna.
  • OPCJONALNE: Sponsora (Nie jest to wymagana rzecz i najbardziej potrzebna, jednak jeżeli ktoś ma chęci przyłączenia się do rozwoju i w nas zainwestować to można się dogadać prywatnie).
  • Serwerów: Macie swój serwer szukacie sieci, zapraszamy do nas.
  • Użytkowników: Czyli osoby które po prostu lubią spędzać czas na forum ❤️.

Co jesteśmy w stanie zaoferować?

• Sprawne szybkie forum na silniku IPS.
  • Profesjonalizm.
  • Unikatowe serwery.
  • Miła atmosfera.
  • Pełnoletnia administracja (Nie jest to ważny podpunkt jednak niektórzy są "Ciekawscy").
  • Unikatowy styl na forum (2 tygodnie po starcie sieci).

Start sieci odbędzie się w ten poniedziałek czyli: 04/03/2019 o godzinie 19:00.

Aktualnie będziemy używać prostego przejrzystego stylu ponieważ czekamy na realizacje stylu który aktualnie zleciliśmy grafikowi. Będzie on dostępy za około 2 tygodnie ?.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że ktoś pojawi się przy otwarciu forum ewentualnie w przyszłości ?.

• Dobry pomysł! 1
  • Wow! 1

Można powiedzieć start się udał na wielki +, w parę godzin doszło aż 63 użytkowników więc dla mnie to jest znakomity wynik kiedy domena stała pusta przez ponad 4 miesiące.

Dziękuje wszystkim co się zjawili bądź zjawią ? ❤️ 

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...