Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
zorix

Ocena layout'a :D

Polecane posty

Siemka.

W ostatnim czasie(z miesiąc temu xd) Ats zrobił dla nas (R2S) lay'a. Można poprosić o opinie ?

Ładny / brzydki ? Xdd

xgMn5bg.jpg

Widzę ,że nie da rady powiększyć go zbytnio jak jest w załączniku (nwm czemu) to tutaj link na imagur

https://imgur.com/xgMn5bg
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

• Wow! 2

Na pewno jest "w modzie". Pojawia się problem gdy sieć ma dużo serwerów, scrollowanie za każdym razem gdy wchodzi się na stronę. Ogólnie ładny

Szkoda że zdjątko małe, nie można się przyjrzeć 

36 minut temu, Vasto_Lorde napisał:

Na pewno jest "w modzie". Pojawia się problem gdy sieć ma dużo serwerów, scrollowanie za każdym razem gdy wchodzi się na stronę. Ogólnie ładny

Szkoda że zdjątko małe, nie można się przyjrzeć 

A właśnie nwm czemu , dodałem na imagur tam widać dobrze all 

2 godziny temu, zorix napisał:

A właśnie nwm czemu , dodałem na imagur tam widać dobrze all 

Naprawiłem już pokazuje normalnie 🙂 

3 minuty temu, Mesharsky napisał:

Naprawiłem już pokazuje normalnie 🙂 

Dzięki :D A możesz edit'a mojego posta zrobić i wywalić ten zdublowany załącznik ? bo pokazuje 2 razy lay'a (a przynajmniej u mnie a nie mg już edytować)  

2/10 tego renderu to używałem z 6 lat temu do tego to xero Edyty nic nowego 0 inwencji tabela serwerów jedynie na duży plus

8 godzin temu, whnl napisał:

2/10 tego renderu to używałem z 6 lat temu do tego to xero Edyty nic nowego 0 inwencji tabela serwerów jedynie na duży plus

Jak to może być xero Edyty jak drugiego takiego nie ma, to by nie miało sensu. Właśnie ten styl odbiega od norm w których robi Edyta i taki był cel tego  . 

Tak samo jak intencji nie ma jak jest unikatowe i robione pod własny pomysł.

Tak wgl co z tego że używałeś renderu 6 lat temu ? Nie rozumiem przesłania twojej wiadomości

• Lubię to! 1

Napisano (edytowany)

Chodzi o te fioletowe łuny.. flary.. nie wiem jak to nazwać, tam przy m.in renderze w headerze. Prawda, duże podobieństwo do prac Edyty, które swoją drogą mi się nie podobają.

https://www.seremakedyta.pl/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! - wybierz pracę z AceGo - bardzo podobnie w beleczkach 😆

//a, żeby nie było - mi to koło D lata, po prostu zaznaczam 😄

Edytowano przez supertimor

Yyy co mają te flary do prac Edyty ? Prawda ona wstawia flary do swoich prac ale jak ona wstawia to już nikt inny nie może a jak wstawi to znaczy że xero? 

Nie wiem gdzie ty masz podobne belki w pracach Ace go naprawdę znam te style patrzyłem się dużo razy ale nie widzę podobieństwa dodatkowo nie mam pojęcia gdzie niby jest podobieństwo do prac Edyty szukałem długo jakiegoś z jej listy ale nie wiem , nie rozumiem 

Podaj konkrety bo aktualnie nie mam co porównywać ,a akurat w przeciwieństwie mi zależy na opinii odnośnie wyglądu i działaniu forum gdyż będę prawdopodobnie kupował nowy styl ale pisanie że 2/10 i porównywaniu do prac które są przeciwne oraz słabo bo dodał flarę ,a Edyta też dodaje flary ,a szablonet też to ooo to jest xero

• Lubię to! 1

Całkiem przyjemny dla oka, nie jest to moja kolorystyka- lecz mimo to wygląda naprawdę super :) 

• Kocham to! 1

Layout fajny, ale jak ktoś już zauważył bardzo przypomina prace Edyty. Osobiście nie używałbym takiego ze względu na to, że nie wyróżnia się niczym, nie ma czegoś unikalnego i coraz więcej sieci ma lay'a w tyn stylu.

W zasadzie odbiegając od tematu nie trzeba zjeżdżać na stopkę, żeby wiedzieć kto jest autorem, jeżeli chodzi o jej lay'e. Każdemu robi to samo.

Co do samej pracy, jak najbardziej kozacki i wykonanie mi się bardzo podoba.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.