Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Mesharsky

[CSGO] Vip by Mesharsky (Updated)

Recommended Posts

Witajcie, przedstawiam wam trochu odświeżonego starszego mojego vipa który posiada kilka nowych przydatnych funkcji.

Stary plugin: Kliknij tutaj!
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Plugin posiada kilka fixów i poprawek w kodzie.

Lista Funkcji

• Dodatkowe HP na start rundy.
  • Dodatkowe HP za zabójstwo.
  • Dodatkowe HP za headshota.
  • Zwiększona prędkość ruchu.
  • Można zmienić grawitacje.
  • Darmowa kamizelka + hełm.
  • Darmowe granaty na start rundy(Wszystkie typy)
  • Dodatkowe pieniądze na start rundy.
  • Dodatkowe pieniądze za zabójstwo/headshot.
  • Dodatkowe pieniądze za podłożenie/rozbrojenie bomby.
  • Dodatkowe pieniądze za wygranie rundy.
  • Podwójny skok.
  • Tag [VIP] w tabeli.
  • Menu broni od danej rundy.
  • Darmowy VIP od x do x godziny.
  • [Nowość] Lista vipów online pod komendą !vipy / !vips
  • [Nowość] Przywitanie oraz pożegnanie vipa gdy wchodzi/wychodzi na serwer.
  • [Nowość] Pisanie w HUD raz na 120 sekund pod komendą: !vipsay Wiadomość
  • [Nowość] Pieniądze dla vipa za zabójstwo z noża.
  • [Nowość] Sporo nowych convarów byście mieli większe pole do konfiguracji waszego vipa ?.
  • W chuj więcej czytajcie ostatnie posty.

Instalacja

Plik H2K_Vip.smx dodaj do /csgo/addons/sourcemod/plugins.

Plik H2K_Vip.sp dodaj do /csgo/addons/sourcemod/scripting (Opcjonalne).

Plik h2k-vip.phrases.txt dodaj do /csgo/addons/sourcemod/translations (WYMAGANE)

Wszystkie pliki potrzebne będą w załączniku.

UWAGA:

By ustawić vipa na daną flagę musimy:
W cvarach macie domyślnie flagę "o" 

Zmienić sobie tam możecie wszystko

Wymagania:

Sourcemod 1.9.0+ ( Możliwe że będzie śmigać na SM 1.8 bo nic nie wykorzystałem z SM 1.9 ? )

Konfiguracja

Plik konfiguracyjny utworzy się po załadowaniu pluginu na serwer.

Ścieżka: csgo/cfg/sourcemod/H2K_Vip_Conf_New.cfg

Przyszłość!

Plugin będzie stale rozwijany z czasem, dodanie nowych nowości, możliwe że dodanie systemu MySQL oraz przepiszę go kiedyś na KeyValues z niesamowitymi opcjami ?
Jednak aktualnie mnie czas ogranicza ?.

Miłego korzystania ❤️.

Wersja 1.5 aktualna.

STARE WERSJE: 

h2k-vip.phrases.txt
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! H2K_Vip.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! H2K_Vip.smx
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

NOWE WERSJE:

07/11/2019

H2K_Vip.sp

H2K_Vip.smx

• Lubię to! 4
  • Dobry pomysł! 1
  • Kocham to! 4
  • Wow! 1

Posted (edited)

@Mesharsky

Jest mały błąd z przywitaniem komendy odpowiadająca za zmiane koloru wyświetla także w przywitaniu, zmiana koloru nie działa. Widziałem ze w pliku .sp można to edytować ale jaak edytuje nie bedzie trzeba skompilować pliku smx na nowo ? Jak to bylo w 1.6 ?: D 

Albo po prostu naprawić błąd

╔════════════════════════════════════════╗
★ [VIP] ★ VIP ★ {darkred} moj nick {yellow}dołączył do gry
╚════════════════════════════════════════╝

Edited by Jokersik
  • Lubię to! 1

No tak, bo we wcześniejszym vipie używałem multicolors, i po prostu tak bardzo się przyzwyczaiłem do multicolors że odbija mi czasami i samo mi to dopisuje.

Wystarczy usunąć te wartości, wejdzie dzisiaj update ;d 

• Kocham to! 1

6 minut temu, kryhan napisał:

image.thumb.png.e483e57c2fb6c0ddb73c983590aac712.png

Zablokowali ściąganie bo błąd jest bodajże jakiś. chyba

• Lubię to! 1

Dnia 12.03.2019 o 18:25, Mesharsky napisał:

#fixed

Również dodałem do pierwszego posta ?

H2K_Vip.sp

H2K_Vip.smx

niby #fixed 

• Lubię to! 1

napiszę ci to wielkimi literami xD jest wyłączone pobieranie przez administratora

Posted (edited)

dziękuję

EDIT: dałbyś radę przerobić na mvipa np? bo ja nie wiem co muszę przerobić aby to działało

Edited by Shadow

12 minut temu, Shadow napisał:

dziękuję

EDIT: dałbyś radę przerobić na mvipa np? bo ja nie wiem co muszę przerobić aby to działało

mvipa? W sensie twojego vipa czy jak bo nie rozumiem :D.

Co ci nie działa.

@Mesharsky źle napisałem heh sorki. Chodzi mi o to aby były 2 wersje tego vipa. W sensie Vip w którym se ustawie co ma mieć i mvip w którym też se ustawie co ma mieć w cfgie ? nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem? heh

By Mesharsky,

Może w nocy ci to tutaj wrzucę :D

coś z tym vipem jest ? albo mam starszą wersje nie wiem ? naprawde chciałem aby działał poprawnie a tak jak dodam vipa to postać utyka w powiertrzu i nawet na noclipie nie moge latac nic

5 godzin temu, Shadow napisał:

coś z tym vipem jest ? albo mam starszą wersje nie wiem ? naprawde chciałem aby działał poprawnie a tak jak dodam vipa to postać utyka w powiertrzu i nawet na noclipie nie moge latac nic

Pewnie jak używasz noclipa to mój kod na doublejump coś może robić bo nic innego nie widzę, postaram się to naprawić ? 

@Mesharsky chodzi o to, że na początku rundy wszyscy respią się w powietrzu i mają czarny ekran ? próbowałem na noclipie wyleciec i nic

23 minuty temu, Shadow napisał:

@Mesharsky chodzi o to, że na początku rundy wszyscy respią się w powietrzu i mają czarny ekran ? próbowałem na noclipie wyleciec i nic

A to dziwne, wyłącz wszystkie pluginy i włącz tylko mojego vipa i zobacz czy to samo się dzieje, bo na moich 3 serwerach wszystko działa prawidłowo.

6 godzin temu, Shadow napisał:

zobaczylem to sobie na innej mapce i powiem ze takie cos jest

Spróbuj w cvarach wyłączyć doublejumpa i zobacz czy błąd dalej wystepuje.