Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Roberrt

Generator VIPa

Rekomendowane odpowiedzi

.

• Lubię to! 1
  • Wow! 1
Przez Vasto_Lorde,

Temat zostaje połowicznie usunięty, proszę o przeczytanie ostatniego postu w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sourcecode czemu nie jest dostępny od razu po kompilacji tylko osobny plugin który nie ma nic wspólnego z generatorem, w sensie no nie jest to zaufane rozwiązanie, powinniście dostarczać sp wraz z kompilowanym pluginem, tak to nie wiemy jaki to jest source code.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakim celu trzeba czekać 1.5 minuty na pobranie tego VIPa? (Plik .sp)

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Przez Vasto_Lorde,

Zwiększenie statystyk google przebywania userów na stronie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jeśli teoretycznie zakupie u Was jakiś plugin to będziecie mi kazali czekać 1,5 minuty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzmi to jakbyście prowadzili jakąś stronkę do uploadowania plików, gdzie wersja premium jest bez limitów i od razu, natomiast darmowa wymaga czekania 90 sekund żeby zachęcić do wykupienia pakietu. Gdzie tu jest sens?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W żadnym miejscu nie narzekam, bo, jak słusznie zauważyłeś, klientem nie zostanę - problem nie dotyczy więc mnie

Nie odpowiedziałeś mi wcześniej na pytanie, bo Twój post z wyżej świadczył, że przy kupnie też trzeba czekać, natomiast w kolejnym już mówisz, że timer jest żeby zachęcić do premium - a więc coś się tutaj nie zgadza. 

Co do samego generatora, to nie - download źródła w osobnym linku, na którego muszę dodatkowo czekać 90 sekund - nie jest to załączone źródło. Download powinien pojawić się wraz z pluginem *.smx. Nie sądzę, że byłby to jakiś wielki kłopot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Roberrt napisał:

Sens jest w nie obciążaniu maszyny i zachęceniu użytkowników do kupna premium, nie jesteś klientem pluginysm i domyślam się ze nim nie zostaniesz to po co narzekasz i wylewasz to w necie

Sam napisałeś temat i pokazałeś swoją stronę innym, a więc musisz się liczyć z tym, że cała jego zawartość może zostać poddana krytyce

• Dobry pomysł! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
14 minut temu, MAGNET napisał:

W żadnym miejscu nie narzekam, bo, jak słusznie zauważyłeś, klientem nie zostanę - problem nie dotyczy więc mnie

Nie odpowiedziałeś mi wcześniej na pytanie, bo Twój post z wyżej świadczył, że przy kupnie też trzeba czekać, natomiast w kolejnym już mówisz, że timer jest żeby zachęcić do premium - a więc coś się tutaj nie zgadza. 

Co do samego generatora, to nie - download źródła w osobnym linku, na którego muszę dodatkowo czekać 90 sekund - nie jest to załączone źródło. Download powinien pojawić się wraz z pluginem *.smx. Nie sądzę, że byłby to jakiś wielki kłopot 

Nasza witryna, nasze prawa więc jaki masz tutaj problem, że limitujemy pobieranie? Bo widzę, że nie macie czego się czepiać to czepiacie się limitowania...

Na wielu forach opartych o IPS z dodatkiem ,,downloads" właściciel ustawia timer na pobieranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to Wasza strona - możecie ją prowadzić jak tylko chcecie. Po prostu nie podoba mi się pomysł zatrzymywania użytkowników na siłę. 

"Nasza witryna, nasze prawa" - sytuacja ma się dokładnie tak samo na tym forum. Równie dobrze mógłbym usunąć ten temat i powiedzieć "jaki macie problem?", jednak chciałbym być wobec Was fair. Nie mam zastrzeżeń do ogranicznika czasowego, ale brak źródła obok *.smx już bardzo mi się nie podoba i nie chcę, by użytkownicy tego forum czerpali z niepewnej strony, a brak *.sp obok skompilowanego pluginu śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym chciał sobie jakąś ciekawą captchę rozwiązać przed pobraniem.

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, supertimor napisał:

Ja to bym chciał sobie jakąś ciekawą captchę rozwiązać przed pobraniem.

Jeśli nie masz nic sensownego do napisania w tym temacie, to się nie wypowiadaj.

2 godziny temu, MAGNET napisał:

Tak, to Wasza strona - możecie ją prowadzić jak tylko chcecie. Po prostu nie podoba mi się pomysł zatrzymywania użytkowników na siłę. 

"Nasza witryna, nasze prawa" - sytuacja ma się dokładnie tak samo na tym forum. Równie dobrze mógłbym usunąć ten temat i powiedzieć "jaki macie problem?", jednak chciałbym być wobec Was fair. Nie mam zastrzeżeń do ogranicznika czasowego, ale brak źródła obok *.smx już bardzo mi się nie podoba i nie chcę, by użytkownicy tego forum czerpali z niepewnej strony, a brak *.sp obok skompilowanego pluginu śmierdzi.

Jeśli chodzi o "zatrzymywanie użytkowników na siłę" bądź czekanie 1,5 minuty, jest to zabezpieczenie przed użytkownikami którzy lubią bawić się w pobieranie pliku w krótkim odstępie czasowym (kilka sekund) co idzie w parze z obciążeniem transferu/maszyny.

20 godzin temu, Mesharsky napisał:

Sourcecode czemu nie jest dostępny od razu po kompilacji tylko osobny plugin który nie ma nic wspólnego z generatorem

Ponieważ nie został on jeszcze dołączony/podlinkowany.

20 godzin temu, Mesharsky napisał:

w sensie no nie jest to zaufane rozwiązanie, powinniście dostarczać sp wraz z kompilowanym pluginem, tak to nie wiemy jaki to jest source code.

W ten sposób skompilowany plugin (+ sourcecode) również nie jest zaufanym rozwiązaniem, dam Ci przykład:

Maciuś postanowił zrobić stronę z darmowymi pluginami, gdzie opublikował plugin. Postanowił jednak iż plik MaciusiowyPlugin.smx nie będzie skompilowanym kodem MaciusiowyPlugin.sp, a czymś gorszym, nazywano to SuperUgerBugerMaciusia2.smx który ukradł z forum o tematyce "pseudohackowaniu" (oczywiście się pod niego podpisał). 

Morał: lepiej pobrać plik *.sp 🤷‍♂️

Regards.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Bioły napisał:

co idzie w parze z obciążeniem transferu/maszyny.

postawiliście stronę na pegazusie czy o co chodzi?

Jeśli nie masz nic sensownego do napisania w tym temacie, to się nie wypowiadaj.

ależ czy to nie było sensowne? jeśli nie zrozumiałeś ironii : chodzi mi o to, że mam bekę z rozwiązań tego typu (tego = tego, który prezentujecie na tej stronie, żebyś potem znów gafy nie strzelił)

Ponieważ nie został on jeszcze dołączony/podlinkowany.

to podlinkujcie

W ten sposób skompilowany plugin (+ sourcecode) również nie jest zaufanym rozwiązaniem, dam Ci przykład:

za******y przykład, to teraz patrz :

Miruś postanowił pobrać plugin ze strony z darmowymi pluginami. Postanowił jednak iż plik MaciusiowyPlugin.smx nie będzie wgrany na serwer, a przekompiluje kod MaciusiowyPlugin.sp, który po sprawdzeniu przez niego wygląda za********e.

Dawaj dalej, bo głodny jestem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Roberrt napisał:

Jeżeli chodzi o to zabezpieczenie to możemy zrobić prosty eksperyment, jak gocode będzie lagowalo przy masowym pobieraniu plików a jak pluginysm. Pluginysm = nic nie odczuje go-code = 1 min aby załadować stronę główna (obstawiam). Coś jeszcze?

GoCode stoi na słabym hostingu, mega słabym można powiedzieć więc nie ma co porównywać ale 90 sekund to za długo, dalibyście 15 sekund 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!
Nie owijając w bawełnę, bardzo mi przykro ale nie będziemy mogli więcej gościć generatoru VIPa strony pluginysm.pl na naszym forum. Powodem tego jest ciągły, pomimo uwag w prywatnych wiadomościach, brak kodu źródłowego umieszczonego bezpośrednio z pobraniem pluginu oraz przymus rejestracji by użyć czegokolwiek z tej strony. 

W trosce o reputację naszego forum i bezpieczeństwo naszych użytkowników nie zezwalamy na żaden download znajdujący się w obrębach wyżej wymienionej strony, który będzie zamieszczony na naszym forum. Nie mamy jakiejkolwiek kontroli nad źródłami spoza naszej społeczności dlatego nie będziemy brać za nie odpowiedzialności i ucinamy tę gałąź potencjalnego zagrożenia. Niektórzy (a wszyscy powinni) pamiętają incydent z pewnym dodatkowym kawałkiem kodu w generatorze VIPa na przyjaznej nam stronie amxx.pl i nasze kroki tylko przybliżają nas do zapewnienia naszym użytkownikom jak najwygodniejszego i bezpiecznego korzystania z zasobów go-code.pl. Jak powiedział kiedyś pewien mądry człowiek w niezbyt przyjemny sposób "nasza strona nasze zasady" i jest to pierwszy i mamy nadzieję razem z Administracją ostatni taki incydent na naszym forum.

Co oczywiście nie oznacza, że zakazujemy wstawiania tego pluginu VIPa. Jeśli ktokolwiek zechce go u nas zamieścić, udostępniając source code bezpośrednio na naszej stronie, ma do tego pełne prawo.

Mam nadzieję że nie zniszczyłem nikomu tym wieczora, 'Handler'ujcie się!
Vasto_Lorde, członek ekipy GO-Code.pl

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Dodaj nową pozycję...