Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Shadow

Prośba związana z !ws

Recommended Posts

Witam mam mały kłopot czy mógłby mi ktoś przerobić plugin pod !ws ? załączyłem plik .sp i też nie moge sam kompilować tego pliku z nieznanych mi przyczyn nawet oryginału nie moge. Co do przerobienia dałby rade ktoś zrobić tak, że np jak ktoś dostaję flagę "a" to może wybierac skiny tzn to wiem w admin_ovverides "sm_ws" "a"  a bardziej zależy mi na tym, że jak użytkownikowi zabiera flagę "a" to aby wszystkie skiny mu się usuneły. Mam nadzieję, że dobrze to wyjaśniłem, proszę o pomoc ?

weapons.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałbym, że też chciałbym o ile ktoś by poświecił chwile na to aby jak się ma skina do jakiejś broni to gdy się podniesie broń z ziemi to aby ładowało skina bo nie ładuje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
  • Create New...