Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Zaloguj się, aby obserwować  
Derko

Problem z mapami (pobieranie zatrzymuje się na początku)

Polecane posty

2 godziny temu, Brum Brum napisał:

Przerób po prostu plugin pod daną flagę i po problemie 

Jeżeli będzie ustawiony pod daną flagę mówisz, że nie powinno być już problemów przy zmianie mapy? 

Jeżeli tak to wystarczy, że ustawię w admin_Overrides  "sm_ws" "o" ? 

16 minut temu, Derko napisał:

Jeżeli będzie ustawiony pod daną flagę mówisz, że nie powinno być już problemów przy zmianie mapy? 

Jeżeli tak to wystarczy, że ustawię w admin_Overrides  "sm_ws" "o" ? 

Czy nie będzie problemów nie wiem, ale to lepsze rozwiązanie niż w admin_overrides. Przerób plugin na flagi i zobacz czy działa

To nic nie da raczej, ponieważ nawet jak robiłem reinstal serwera i na nowo wgrywałem plugin na areny i !ws prosto z tematu, aby był dostępny dla wszystkich to i tak przy zmianie mapy pojawiały się crashe tak jakby pluginy nie mogły razem działać. Po prostu sobie odpuszczę, bo za dużo czasu już nad tym siedziałem, a rezultat taki sam. 

14 minut temu, Derko napisał:

To nic nie da raczej, ponieważ nawet jak robiłem reinstal serwera i na nowo wgrywałem plugin na areny i !ws prosto z tematu, aby był dostępny dla wszystkich to i tak przy zmianie mapy pojawiały się crashe tak jakby pluginy nie mogły razem działać. Po prostu sobie odpuszczę, bo za dużo czasu już nad tym siedziałem, a rezultat taki sam. 

A może crashe są spowodowane przez tą samą rzecz którą miałem ja @Yamakashi i @szogun, a mianowicie rozchodzi się o sam nóż który w pewnym momencie crashuje. Jeżeli są to areny to użyj tych komend i jest szansa, że zadziała

mp_equipment_reset_rounds 							1
mp_t_default_melee									weapon_knife
mp_t_default_secondary								"."
mp_ct_default_melee									weapon_knife
mp_ct_default_secondary								"."

27 minut temu, Brum Brum napisał:

A może crashe są spowodowane przez tą samą rzecz którą miałem ja @Yamakashi i @szogun, a mianowicie rozchodzi się o sam nóż który w pewnym momencie crashuje. Jeżeli są to areny to użyj tych komend i jest szansa, że zadziała

mp_equipment_reset_rounds 							1
mp_t_default_melee									weapon_knife
mp_t_default_secondary								"."
mp_ct_default_melee									weapon_knife
mp_ct_default_secondary								"."

To na pewno nie jest to całkiem inaczej wygląda log , udostępnił pełen log z crashu a nie częściowy

• Lubię to! 1

A mam takie pytanie istnieje jeszcze jakiś inny plugin na areny niż od splewisa? ponieważ ja nie mogę znaleźć, a chciałbym sprawdzić czy z innym zadziała. 

22 godziny temu, Derko napisał:

A mam takie pytanie istnieje jeszcze jakiś inny plugin na areny niż od splewisa? ponieważ ja nie mogę znaleźć, a chciałbym sprawdzić czy z innym zadziała. 

Nie ma. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.