Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Jokersik

[Rozwiązane] Sprzedam serwer cs go

Recommended Posts

Opis produktu / usługi:  Serwer Cs go only mirage ( wiecej informacji na PW) https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.13:27125
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Cena produktu / usługi:  do uzgodnienia na PW Forma

płatności: przelew

Kontakt:  GG: 67351868 lub forum

Allegro (nie wymagane): nie chyba ze koszty ponosi kupujacy

Zdjęcia:

Ah7cc8c.png

Moim zdaniem nie opłaca się bo jest na pukawce ? tzn nie mówie, że jest jakiś słaby czy coś ale bez powodu od pukawki nie odszedłem

Posted (edited)
50 minut temu, Shadow napisał:

Moim zdaniem nie opłaca się bo jest na pukawce ? tzn nie mówie, że jest jakiś słaby czy coś ale bez powodu od pukawki nie odszedłem

Pukawka to jeden z najbardziej stabilnych hostingów, więc nie wiem skąd twoja opinia. 

Wybacz za offtop'a sprzedający. 

2 minuty temu, Shadow napisał:

Mieliśmy tam 2 serwery przeszliśmy na inny hosting nie było też żadnych problemów hosting jest i był stabilny więc stąd ma opinia lecz to jest tylko moja opinia może się coś zmieniło nie wiem

Dziwne, nawet bardzo :P Ale rozumiem ;) 

Edited by ErwinH2K

Przed chwilą, ErwinH2K napisał:

Pukawka to jeden z najbardziej stabilnych hostingów, więc nie wiem skąd twoja opinia. 

Wybacz za offtop'a sprzedający. 

Mieliśmy tam 2 serwery przeszliśmy na inny hosting nie było też żadnych problemów hosting jest i był stabilny więc stąd ma opinia lecz to jest tylko moja opinia może się coś zmieniło nie wiem

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...