Skocz do zawartości
ErwinH2K

Edycja "status" z konsoli.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym osiągnąć taki wygląd pod "status":

53320004_612894155826253_5294940359451738112_n.thumb.jpg.be8faf03d18ac3bb40543864614ceda9.jpg.5f7f9eaed0a1fa3f1cd35c0c3c1ec389.jpg

Czy ktoś wie jak osiągnąć taki efekt? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że jest to AddCommandToListener a po wpisaniu tego wyświetla w konsoli dany tekst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje że działa to na takiej zasadzie jak np plugin na blokowanie sm plugins list, sm extensions itd.

Że zamiast zwykłej wiadomości tworzy kompletnie nową jaką ty chcesz, dokładnie tak jak w tym wypadku. Przynajmniej ja bym spróbował to tak napisać. ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 3

Wstanę rano i posiedzę nad tym, jak mi się uda udostępnię na forum

@EDIT Nie mam kompa więc ogarne jak będe miał

Edytowane przez Brum Brum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dopinam się. Fajna opcja z tym status miło będzie jak ktoś by to ogarnął 

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1

Ostatnio robiłem to na swój serwer. Jedynym minusem jest to, że jeżeli ktoś wpisze status w konsoli wynik leci do wszystkich graczy na serwerze. Dlaczego? Gdy targetuję w pluginie clienta, który wpisał komendę wynik leci do konsoli serwera, a nie do osoby używającej komendy. Ktoś może ma pomysły co z tym zrobić?

DRb2SXK.png

Edytowane przez Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Paweł napisał:

Ostatnio robiłem to na swój serwer. Jedynym minusem jest to, że jeżeli ktoś wpisze status w konsoli wynik leci do wszystkich graczy na serwerze. Dlaczego? Gdy targetuję w pluginie clienta, który wpisał komendę wynik leci do konsoli serwera, a nie do osoby używającej komendy. Ktoś może ma pomysły co z tym zrobić?

DRb2SXK.png

Miałem dosłownie to samo przez co tego nie skończyłem. Jakimś cudem PrintToConsole nie chce wysłać wiadomości do gracza przy hooku "status". Ale teraz tak myślę, że można spróbować dać RequestFrame i wtedy spróbować wysłać lub w timerze po 1 sekundzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będziecie chcieli udostępnić kod publicznie stwórzcie nowy temat / poradnik jak coś takiego osiągnąć, ten temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...