Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Zaloguj się, aby obserwować  
zorix

Pytanko o serwer deathrun

Polecane posty

Witam mam jedno pytanko odnośnie trybu deathrun. Nie wiedziałem w którym dziale to napisać ale chyba dobry. 

Chciałbym się zapytać czy ktoś wie jak wyglądają mapy na deathrun ,a mianowicie czy da radę scamować przez ścianę gdy ct posiada broń 

Zakładam ,że zależy to od mapy ale kwestia czy da radę to zablokować albo czy jest na tyle map ,żeby grać na różnych i żeby to nie przeszkadzało 

Z góry dzięki za pomoc

Właśnie też nie pamiętam a chodzi mi tylko o tą barierę , ścianę czy jak to nazwać aby nie można było scamować

Napisano (edytowany)

po co ci coś takiego? przecież gdy CT się respi jest start rundy w sensie to nie powinni wgl posiadać broni a jeśli to ściągnij https://www69.zippyshare.com/v/7cLK3G7R/file.html
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! kolejke na dra. która powoduje, że osoby które nie przeszły mapy nawet nie mogą zadać hp TT ani przez ściane ani nawet jak stoją na przeciw niego. Plugin może i jest stary i nie wiem czy nadal będzie dobrze działał miałem go 2 lata temu i działał więc sprawdź. I nie bardzo wiem czy dobrze zrozumiałem ale w csie nie da się scamować jedynie scan przez ściane skan skanować scanować nie wiem.

Edytowano przez Shadow

5 godzin temu, Shadow napisał:

po co ci coś takiego? przecież gdy CT się respi jest start rundy w sensie to nie powinni wgl posiadać broni a jeśli to ściągnij https://www69.zippyshare.com/v/7cLK3G7R/file.html
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! kolejke na dra. która powoduje, że osoby które nie przeszły mapy nawet nie mogą zadać hp TT ani przez ściane ani nawet jak stoją na przeciw niego. Plugin może i jest stary i nie wiem czy nadal będzie dobrze działał miałem go 2 lata temu i działał więc sprawdź. I nie bardzo wiem czy dobrze zrozumiałem ale w csie nie da się scamować jedynie scan przez ściane skan skanować scanować nie wiem.

Chodzi o to że robię system broni(tzn w sumie to nie ja to robię ) za lvl i dostaje się je automatycznie przy respie - ct i tt a chodzi o to żeby tt miał szansę się bronic. Plugin ma nie pozwalać zadawać hp przez ścianę ani w jedną ani w drugą stronę . Sprawdzę sb ten co wysłałeś 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.