Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
zorix

[Rozwiązane] Pytanko o serwer deathrun

Recommended Posts

Witam mam jedno pytanko odnośnie trybu deathrun. Nie wiedziałem w którym dziale to napisać ale chyba dobry. 

Chciałbym się zapytać czy ktoś wie jak wyglądają mapy na deathrun ,a mianowicie czy da radę scamować przez ścianę gdy ct posiada broń 

Zakładam ,że zależy to od mapy ale kwestia czy da radę to zablokować albo czy jest na tyle map ,żeby grać na różnych i żeby to nie przeszkadzało 

Z góry dzięki za pomoc

Właśnie też nie pamiętam a chodzi mi tylko o tą barierę , ścianę czy jak to nazwać aby nie można było scamować

zna ktoś coś ?

Posted (edited)

po co ci coś takiego? przecież gdy CT się respi jest start rundy w sensie to nie powinni wgl posiadać broni a jeśli to ściągnij https://www69.zippyshare.com/v/7cLK3G7R/file.html
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! kolejke na dra. która powoduje, że osoby które nie przeszły mapy nawet nie mogą zadać hp TT ani przez ściane ani nawet jak stoją na przeciw niego. Plugin może i jest stary i nie wiem czy nadal będzie dobrze działał miałem go 2 lata temu i działał więc sprawdź. I nie bardzo wiem czy dobrze zrozumiałem ale w csie nie da się scamować jedynie scan przez ściane skan skanować scanować nie wiem.

Edited by Shadow

5 godzin temu, Shadow napisał:

po co ci coś takiego? przecież gdy CT się respi jest start rundy w sensie to nie powinni wgl posiadać broni a jeśli to ściągnij https://www69.zippyshare.com/v/7cLK3G7R/file.html
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! kolejke na dra. która powoduje, że osoby które nie przeszły mapy nawet nie mogą zadać hp TT ani przez ściane ani nawet jak stoją na przeciw niego. Plugin może i jest stary i nie wiem czy nadal będzie dobrze działał miałem go 2 lata temu i działał więc sprawdź. I nie bardzo wiem czy dobrze zrozumiałem ale w csie nie da się scamować jedynie scan przez ściane skan skanować scanować nie wiem.

Chodzi o to że robię system broni(tzn w sumie to nie ja to robię ) za lvl i dostaje się je automatycznie przy respie - ct i tt a chodzi o to żeby tt miał szansę się bronic. Plugin ma nie pozwalać zadawać hp przez ścianę ani w jedną ani w drugą stronę . Sprawdzę sb ten co wysłałeś 

Hej! Nie mam jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie ani żadnego konkretnego pluginu. Zapodam natomiast rozwiązanie które było użyte w deathrunach w CS 1.6.

Otóż plugin mierzący czas ukończenia mapy (tak zwana kolejka) miał w sobie opcję pojedynku 1v1 - tylko pierwszy CT który skończył mapę może zabić TT. Było to zarządzane poprzez "łapanie" jakichkolwiek obrażeń od CT którzy nie mogą zaatakować TT i ich usuwanie (odbywało się to dzięki modułowi hamsandwich).

To samo rozwiązanie możesz zaimplementować u siebie (moduł sdkhooks do łapania obrażeń). Jest ono perfekcyjne, gdyż po przejściu mapy możesz ustawić cokolwiek chcesz - albo 1v1, albo po prostu dozwolone zadawanie obrażeń przez CT. Odwrotnie do samego pluginu "zakaz skanowania przez ściany", obsługiwałby on wyłącznie strzały z broni palnej. Z tej racji, gdyż strzelanie jest kompletnie inaczej obsługiwane niż wybuchy granatów czy wybuchy innych rzeczy które można dodać na serwer i w wyniku czego ten plugin nie będzie idealny

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...