Skocz do zawartości
zorix

[Sprzedam] Styl IPS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. 

Mam do sprzedania (nie na własność) styl do ips 

Live demo: https://road2skill.eu/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Licencja tak jak na szablonecie czyli - styl może zostać dodany na jedną stronę klienta (tylko jeżeli jest jego własnością) i zastrzegamy prawo do zmiany autora i rozprowadzania. 

Link do zakupu: https://invisioncommunity.com/files/file/9387-r2s-theme-piorun/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Mogę sprzedać za 140 zł przelewem kontaktując się na pw ale wysyłam dopiero po otrzymaniu kwoty.

Jeżeli jakieś pytania to zapraszam na pw

1.thumb.png.64dda74560a9856b0d8be74cc6530cfe.png2.thumb.png.9d61824e5f35736069e7062b3e8569f4.png3.thumb.png.02fc45f494da35de848d9dc5316a48a8.png5.thumb.png.a530b8d5225933da5ed83f7e3ee32254.png4.thumb.png.689dc8d156eb2f99545e538b75181a89.png

Edytowane przez zorix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że jak sprzedajesz na IPS styl to robisz jego update i robisz poprawki jeżeli wyjdą nowe wersję IPS? Bo jeżeli nie umiesz i nie potrafisz, z mojego założenia oczywiście.

To radziłbym to napisać w ipsmarket na ogłoszeniu.

Tak samo, czy twój styl jest kompatybilny i przystosowany do pages, downloads, gallery, commerce, blogs itd.

Już nie wspominam o rodzaje kafelków jak działy wyglądają :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z update to tak bo jak kupiłem u krasnala to wszelkie błędy powinny być naprawiane. Kompatybilny powinien być ale jak jest to nie wiem bo nie mam download itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, zorix napisał:

Z update to tak bo jak kupiłem u krasnala to wszelkie błędy powinny być naprawiane. Kompatybilny powinien być ale jak jest to nie wiem bo nie mam download itd

Krasnal wątpie by aktualizował styl dla każdej osoby która od ciebie ten styl kupi, tak czy siak, masz obowiązek napisać takie informacje z jakimi aplikacjami jest styl kompatybilny i tak dalej, inaczej zostaniesz zbanowany na rynku IPS jeżeli x osób to kupi, a nie będzie im działać i nie odzyskają zwrotu pieniędzy.

Ogłoszenie wystawiłeś na odpierdol się a powinieneś tam zamieścić 3 razy więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dla każdej osoby to nie ale błędy które będą występować to powinien 

Dodam po prostu dopisek że jest kompatybilny z aplikacją forum 

* The theme is compatible with the forum application, I have not tested the rest

Edytowane przez zorix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi