Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Szajbu$

Może tutaj nie otrzymam bana?

Recommended Posts

@Matix8981 ty przyjacielu czemu on mnie zbanował, a później usunął wiadomości gdzie napisałem prawdę? Teraz jeszcze bezczelnie kłamie na czacie że jak dzieci się zachowywaliśmy i nie tylko. Plissss nie usuwajcie chociaż tego tematu.... 

Guest

+1 nieznajomy ?

@Matix8981 róbimy śiec, zbieżemy dunejty i żwiamy jinteres? Dawaj, bendzie na chlep do sżkoły

@Avgariat

By Mesharsky,

Z pewnością tak robię, gdy inwestycja w moją sieć jest 12 krotnie większa niż donejty które zebrałem właśnie na rozwój. Pozdrawiam, niedoinformowany człowieku.

Dobrze, panowie czas to zakończyć bo najwidoczniej interesujecie się bardziej osobami trzecimi niż sobą.

@Szajbu$ Dostałeś bana między innymi za obrazę, multikonta, i grożenie naszej stronie (go-code.pl) że skryptem zrobisz sobie konta i forum będzie latało.

Gdy zablokowałem 10 minutowe maile, jakoś te multikonta ustąpiły, cóż za zdziwienie.

Po drugie, piszesz o mnie publicznie na forum które nie ma nic wspólnego ze mną ani z moją siecią.

Piszesz bzdury które usłyszałeś od osób trzecich kopiujesz i wklejasz dalej, tak czy siak jeżeli już faktycznie o mnie chcesz coś pisać, to daj jakiś argument lub dowód do którego mógłbym się odnieść.

A fakt że grozisz mi że mnie znajdziesz i połamiesz lub dowiesz się gdzie mieszkam od moich ziomków nie pozostawia mi nic tylko myśleć że naprawdę jesteś niedorozwinięty umysłowo.

Tak czy siak, naprawdę nie obchodzi mnie twoje lub innych zdanie, nie znasz mnie, nie spotkałeś mnie nigdy, ani większość z was, nie wiecie jaki jestem, chcecie się tak zachowywać, nie ma sprawy, mam czas by was blokować dnie i noce.

Jeżeli masz jakąś sprawę do mnie bądź konflikt, lub pogłoski to zapraszam na Steama, teamspeaka, moje forum lub gdziekolwiek indziej w prywatnej wiadomości a nie publicznie robisz niepotrzebny zamęt w dodatku pisząc nieprawdę.

Bo ani nikogo nie oszukałem, nie zrobiłem nikomu nic złego, nie atakuje w internecie nikogo, nie wchodzę na wasze strony i nie robię wam nic z nimi, kompletnie nic do was nie piszę obraźliwego.

Za to @Matix8981 potrafi stwierdzić że sklep który tworzę to jest kopia innego w 99%, i zaczyna jeździć jaki on jest świetny programista lub wyśmiewa że miałem jeden problem z pluginem, pamiętaj kolego, nikt nie jest idealny, swój błąd naprawiłem, zajęło mi to sporo czasu ale naprawiłem, każdy uczy się na błędach, jeżeli wyśmiewasz kogoś innego dlatego że ma jeden błąd w pluginie to naprawdę jesteś z tych typu ludzi którzy naprawdę w życiu będą mieli ciężko i prawdopodobnie ktoś do ciebie tak samo się zachowa w przyszłości.

Chciałbym przypomnieć tobie @Matix8981 że na waszym discordzie nie ja chwaliłem się że mam dekompilator który dekompiluje kazdy plugin smx na starą składnie, więc wątpię bym ja był podejrzany o kradnięcie jakiegokolwiek kodu. 

Sam n.o.x napisał w jednym z tematów na mygo że Robert dekompiluje wszystkiego jego pluginy, więc tak czy siak nie moja sprawa nie mi to oceniać.

Również panie @Matix8981 mimo że wywalałeś go-code razem z Robertem poprzez śmieszny skrypt na masowe pobieranie załączników i crashowanie całe PHP / Apache strony gdy dostałeś bana tutaj na forum, nic do ciebie nie pisałem złego, miałem na to wyjebane, ani cię nie obrażałem ani nic.

Ty pomimo że ja nic tobie nie piszę, starasz się pisać o mnie głupoty, lub jakiś konflikt na forum rozpętać, nie, nie mam zamiaru w tym brać udziału. Mówisz jaki ja jestem nieprofesjonalny i moja strona, poprzez twoje działania w jaki sposób likwidujesz konkurencję poprzez szkodzenie innym stroną nie wiem czy nie mógłbym cię nazwać hipokrytą.

Pewnie mógłbym tutaj zacytować wiele wiele wiele więcej ale po co mi to, nie jest to forum od takich wątków ani nie jest to tutaj potrzebne, nie wiem co chcecie osiągnąć ale nie mam zamiaru tolerować takiego zachowania, po prostu idźcie w swoją stronę lub unikajcie ze mną kontaktu skoro tak bardzo darzycie mnie nienawiścią.

Tak czy siak, wątek wyczerpany, nie mam zamiaru z wami się kłócić ani dalej wypowiadać się na wasze zaczepki, róbta co chceta.

Pozdrawiam.

• Lubię to! 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...