Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
d0naciak

[Rozwiązane] Powiązanie plików do mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest opcja powiązania plików do mapy, tj. wymuszanie ich pobierana na danej mapie za pomocą jakiejś konfiguracji? Wiem, że można to zrobić pluginem, ale zastanawiam się czy istnieje jakiś prostszy sposób. Pozdrawiam 🙂 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, whnl napisał:

jak się dokopiesz na alliedach to znajdziesz https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2558627
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

9 godzin temu, d0naciak napisał:

Wiem, że można to zrobić pluginem, ale zastanawiam się czy istnieje jakiś prostszy sposób. Pozdrawiam 🙂 

Czytamy uważnie 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz odpowiedz w jakim celu bo drogi są różne począwszy od edycji mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Zmieniłem nazwę mapy i wyeksportowałem radar do osobnego pliku. Pytanie jak wymusić u gracza pobieranie tego radaru, bo sam z siebie nie chce się pobierać.

Edytowane przez d0naciak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, d0naciak napisał:

Zmieniłem nazwę mapy i wyeksportowałem radar do osobnego pliku. Pytanie jak wymusić u gracza pobieranie tego radaru, bo sam z siebie nie chce się pobierać.

Wrzuć radar do mapy i po problemie. O ile dobrze pamiętam to VALVe usunęło możliwość pobierania innych plików map niż bsp i nav

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Brum Brum napisał:

Wrzuć radar do mapy i po problemie. O ile dobrze pamiętam to VALVe usunęło możliwość pobierania innych plików map niż bsp i nav

Jak wrzucić? Jedyny działający "dekompilator" jaki znalazłem to BSPSource, dzięki niemu wyciągnąłem radar z mapy, jednak nic do mapy wrzucić dzięki temu programowi to z tego co widzę nie mogę, no chyba że ja o czymś nie wiem 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, d0naciak napisał:

Jak wrzucić? Jedyny działający "dekompilator" jaki znalazłem to BSPSource, dzięki niemu wyciągnąłem radar z mapy, jednak nic do mapy wrzucić dzięki temu programowi to z tego co widzę nie mogę, no chyba że ja o czymś nie wiem 😛 

Dekompilator nie wrzuca nic do mapy. Aby dodać rzeczy do mapy musisz użyć albo packrata albo VIDE. VIDE ma ładniejszy wygląd. Masz w nim kilka innych narzędzi, ale to co ciebie interesuje to "Pakfile Lump Editor"
Poradnik
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!
Download

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie jest to do końca dekompilator, nie wiedziałem że plikami w mapie można sobie żonglować, mniejsza 😛 Najważniejsze że udało się rozwiązać problem, radar działa także wielkie dzięki, można zamknąć 😄 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Pomoc udzielona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Dodaj nową pozycję...