Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek
Vasto_Lorde

Regulamin GO-Code.pl

Recommended Posts

Hej! W dniu dzisiejszym publikujemy regulamin naszego forum, który znajduje się pod adresem https://go-code.pl/regulamin/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!.

Warto tu wspomnieć o naszych trzech najważniejszych zasadach dotyczących nauki. Bardzo chcielibyśmy by forum wystartowało przyjaźnie w kierunku nowych, młodych informatyków chcących poprzerabiać nieco gameplay wspaniałej gry cs:go. Cała ekipa zajmująca się naszym forum będzie starała się pomagać i dzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami. Mamy nadzieję, że chęć pomocy innym wniknie w Was równie szybko jak skompilowanie pluginu ?

Drugą ważną rzeczą w regulaminie jest nasz stosunek do reguł Valve. Dla niektórych będzie to zawodem, dla innych promyczkiem nadziei, iż nie popieramy łamania zasad wyznaczonych przez Valve, co za tym idzie nie wspieramy między innymi pluginów na skiny broni ?

 Życzymy miłej lektury naszego krótkiego regulaminu.

'Handler'ujcie się!
Vasto_Lorde, członek ekipy GO-Code.pl

 • Kocham to! 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! W dniu dzisiejszym zostaje wprowadzony do regulaminu nowy punkt "Pisanie postów - punkt 10.". Prosiłbym o zapoznanie się wszystkich jeszcze raz z całym regulaminem. Dzięki!

 

'Handler'ujcie się!
Vasto_Lorde, członek ekipy GO-Code.pl

 • Wow! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...