Skocz do zawartości
Thommen

[Rozwiązane] Przerobienie advanced ESP na only spectators

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;)

Mam wielką prośbę - nareszcie znalazłem dzięki temu forum działający moduł ESP na serwerek w CS:GO.

Korzystam z pluginu csgo_advanced_esp https://github.com/MitchDizzle/Advanced-Admin-ESP
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Czy ktoś dałby radę tak przerobić ten plugin aby działał tylko na widzach? Nie ma jak zauważyłem żadnego cvaru na to, a nie chce żeby któregoś z adminów kusiło nawet po śmierci info dawać, na spekcie już by tak nie było :)

Dzięki z góry i pozdrawiam,

Thommen 

csgo_advanced_esp.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Thommen

Nic nie trzeba przerabiać, ponieważ ten plugin zawiera cvary, które można edytować w csgo/cfg/sourcemod

"sm_advanced_esp_lifestate", "0", "Set to 1 if admins should only see esp when dead, 2 to only see esp while alive, 0 dead or alive."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, to już zmienione, ale ten cvar nadal pozwala na korzystanie z esp gdy sie jest w ct/tt, mi zależy na tym aby był dostępny na widzach. No chyba że rzeczywiście zostawie na 1 i bede liczył na to że nikogo nie podkusi :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Thommen napisał:

Owszem, to już zmienione, ale ten cvar nadal pozwala na korzystanie z esp gdy sie jest w ct/tt, mi zależy na tym aby był dostępny na widzach. No chyba że rzeczywiście zostawie na 1 i bede liczył na to że nikogo nie podkusi :/

Wyżej @Brum Brum podesłał Ci plugin bez możliwości korzystania z ESP, kiedy jest się żywym.

A tak z ciekawości.. Wpisz w konsoli serwera: sm_advanced_esp_lifestate

Jaką wartość Ci pokazuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Brum Brum plugin działa świetnie ale odkryłem jeden ciekawy błąd - jak wszedłem na widza i obserwowałem przez esp normalnie graczy było ok, ale nie wyłączyłem tego i wróciłem do tt i dalej miałem esp włączony i nie mogłem wyłączyć bo można tylko na spekcie to zrobić. Teraz pytanie - czy to dlatego że jestem właścicielem i w overrides mam wpisaną możliwość taką czy jakiś błąd jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...