Skocz do zawartości
Angel

[CS:GO] SpawnTools - narzędzia do tworzenia respawnów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to prosty plugin i jedyny działający jaki dotąd udało mi się znaleźć

Współpracuje on z większością modów (DeathMatch/Retake/Cod Mod

#Instalacja standardowa:

.sp -> scripting

.smx -> plugins

Po wgraniu należy zrestartować serwer

Wtedy też w katalogu csgo/addons/sourcemod/configs/ utworzy nam się folder o nazwie "spawnotools7"

Najlepiej wtedy sprawdzić czy zostały mu nadane odpowiednie CHMOD'y czyli - 6770

W folderze tym są zapisywane pliki z respawnami dzięki czemu możemy łatwo przenosić je między serwerami

Plugin integruje się z SourceBans'em

sp1.jpg.4512d3476ea2e233a43fa5e50d513bd6.jpg

Posiada wygodne menu

sp2.jpg.0d4c755b91504a91dca9027db8561132.jpg

Uznałem za zbędne tłumaczyć go na język polski - angielski na poziomie szkoły podstawowej ?

Taka mała uwaga:
Gdy usunięcie wszystkie spawny, i ktoś wejdzie w tym momencie na serwer nastąpi jego crash
Więc polecam robienie tego przy zamkniętym serwerze (ustawionym haśle), i można to robić nawet w dwie osoby co idzie nadzwyczaj sprawnie ?

csgo_spawntools.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! csgo_spawntools.smx
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

"Najlepiej wtedy sprawdzić czy zostały mu nadane odpowiednie CHMOD'y czyli - 6770" - niebardzo wiem jak to zrobić.

Po wgraniu i zresetowaniu serwera plugin nie działa, mod deathmatch, czy mogę prosić o pomoc?

EDIT: Plugin zadziałał, jednak w w/w folderze, po utworzeniu respów nie znajduje się nic

Edytowane przez salamandra1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ nie masz nadanych CHMOD'ów tak jak zaleciłem, jakiego programu używasz do przesyłania plików na serwer FTP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi