Skocz do zawartości
-Gamer-

Problem związany z botami w GT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem polegający na pojawianiu się w GT co jakiś czas nicków graczy z dopiskiem [BOT].
Pokazuje w taki sposób graczy kiedy grają lub grali jakiś czas na serwerze. Nie pokazuje ich także za każdym razem tylko czasami.Po aktualizacji GT znikają
Nie mamy na serwerze dodanych botów.

W cfg mamy dodane 
bot_quota 0
bot_quota_mode fill

Problem pojawił się pierwszy jakoś miesiąc temu

Przechwytyggwanie.PNG.50ec36c01c7bb5c3ff84817bc1a75a1c.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie mam rozumieć, że jacyś gracze wchodzą na serwer z nickiem "[BOT] cośtam"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie właśnie nie wiem w czym jest problem na serwerze pokazuje ich jako normalnych graczy ze steam id itp i przede wszystkim te osoby normalnie się oddzywają grają jest to ciężkie do wytłumaczenia bo pierwszy raz się z tym spotykam

Być może to wina GT nie mam pojęcia 

Może system, że to boty no nie wiem 

Edytowane przez -Gamer-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Teraz to nawet GOTV nie czyta jako bota ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech napisze ktoś (aktualnie nie mam czasu) plugin rejestrujący wejście bota na serwer. Jeśli boty zostaną zarejestrowane i będą się zgadzały nicki z GT - będzie można dalej myśleć o rozwiązaniu problemu.

Jeśli jednak żadnego bota nie zarejestruje, to może pomóc tylko i wyłącznie napisanie do GT z prośbą o rozwiązanie problemu

#include <sourcemod>

#pragma semicolon				1

public void OnClientAuthorized(int client, const char[] auth)
{
	if (IsFakeClient(client))
		LogError("BOT ENTERED YOUR SERVER %N", client);
}

Przez Vasto_Lorde,

Dodałem kod pluginu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2.thumb.PNG.7b8f1067201c4ee7d1cc8459d5ffda2b.PNG

po kilku min

3.PNG.b7d4d55bfe3f78a53c30b0656b107466.PNG

To było akurat nowe konto steam bez prime jakieś +/- 50h

Ale są też konta, które mają po 100-200h aktywności na serwerze raz pokazuje dobrze a raz oznacza jako bota ale tylko na Gt na serwerze działa prawidłowo

Edytowane przez -Gamer-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal możesz sprawdzić moim pluginem z postu wyżej czy wykrywa graczy jako boty. 

Tak jak mówiłem:

W dniu 24.06.2019 o 15:56, Vasto_Lorde napisał:

Jeśli boty zostaną zarejestrowane i będą się zgadzały nicki z GT - będzie można dalej myśleć o rozwiązaniu problemu.

Jeśli jednak żadnego bota nie zarejestruje, to może pomóc tylko i wyłącznie napisanie do GT z prośbą o rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
47 minut temu, Vasto_Lorde napisał:

Nadal możesz sprawdzić moim pluginem z postu wyżej czy wykrywa graczy jako boty. 

Gametracker nie ma możliwości wykryć, czy ktoś jest botem czy nie. Bez hasła rcon można pobrać jedynie nick, fragi i czas gry gracza. Wystarczy, że gracz, który jest wykryty jako BOT zmieni nick i już nie jest wykrywany jako bot. Na jakiej podstawie gametracker niektóre nicki oznacza jako boty? Nie mam pojęcia. Czasami są to proste nicki typu "Maciuś", a czasami bardzo skomplikowane typu "[PROS] %&@ Maniak | jakas.strona.pl"

Edytowane przez live4net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi