Skocz do zawartości
zorix

Ocena Layout'u Road2Skill v2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Jakiś czas temu Edyta (seremakedyta.pl) zrobiła dla nas layout.

Można poprosić o opinię co sądzicie o nim ? Z góry dzięki ?

Gj2GD0Z.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Looks quite cool, natomiast nie mam pojęcia po co znajdują się tam te dwie baby, o wiele lepiej by to wyglądało bez żadnych postaci. Też trochę ten niebieski kolor w napisach "Logowanie" "Only awp" oraz "facebook". Nie jestem pewien czy to jest ten perfekcyjny "wyróżniający" się kolor, może można by znaleźć lepszy. Ale nie jestem designerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Vasto_Lorde napisał:

Looks quite cool, natomiast nie mam pojęcia po co znajdują się tam te dwie baby, o wiele lepiej by to wyglądało bez żadnych postaci. Też trochę ten niebieski kolor w napisach "Logowanie" "Only awp" oraz "facebook". Nie jestem pewien czy to jest ten perfekcyjny "wyróżniający" się kolor, może można by znaleźć lepszy. Ale nie jestem designerem

Tzn lay był robiony konkretnie pod nasze wytyczne i chcieliśmy aby były 2 postacie w headerze oraz ten niebieski kolorek aby styl nie był cały jednego koloru 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zorix fajnie tylko ten element mXHdma5.png 

widzę w 25 stylu taki sam tylko kolor zmieniony tak samo kontakt z adminami, jakiś "powiew świeżości" na te dwa elementy by nie zaszkodził ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, masnuwa_ni napisał:

@zorix fajnie tylko ten element mXHdma5.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! 

widzę w 25 stylu taki sam tylko kolor zmieniony tak samo kontakt z adminami, jakiś "powiew świeżości" na te dwa elementy by nie zaszkodził ?

Wiesz co bo to ładnie wygląda i jest takie hmm domyślne na forach że nie myślałem żeby to jakoś inaczej zrobić 

A z tym panelem bocznym to zakodowane mam jak na razie tak 

usun.png.888f8bf7641635710113ede783e089fb.png

Edytowane przez zorix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie bardzo podobne wszystko do starego laya, ale fajna kolorystyka i profesjonalne wykonanie gaficzki +1 

Szkoda, że ta sama baba jest w 3 miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi