Skocz do zawartości
aBarteK

[Rozwiązane] Wyskakujący błąd caudiosourcememwave getdatapointer() failed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem z jakimś pluginem najprawdopodobniej jest to store, gdy ludzie próbują dołączyć na serwer wyskakuje im taki błąd, nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób to naprawić aby niczego nie zepsuć, czy jest ktoś w stanie mi pomóc? :) 

https://prnt.sc/o7upca
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Logi:

L 06/28/2019 - 12:02:20: Error log file session closed.
L 06/28/2019 - 12:02:21: SourceMod error session started
L 06/28/2019 - 12:02:21: Info (map "awp_lego_india_AK") (file "errors_20190628.log")
L 06/28/2019 - 12:02:21: [sbpp_comms.smx] You must set valid `ServerID` value in sourcebans.cfg!
L 06/28/2019 - 12:12:11: Error log file session closed.
L 06/28/2019 - 12:12:12: SourceMod error session started
L 06/28/2019 - 12:12:12: Info (map "awp_lego_india_AK") (file "errors_20190628.log")
L 06/28/2019 - 12:12:12: [sbpp_comms.smx] You must set valid `ServerID` value in sourcebans.cfg!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz się dowiedzieć czy jest to na pewno plugin store, wyłączając go całkowicie (usuwając z folderu plugins na FTP) i znowu włączając tę mapę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuń od siebie z plików "sprayer.wav" "\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\sound\player" i raczej powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Brum Brum napisał:

Usuń od siebie z plików "sprayer.wav" "\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\sound\player" i raczej powinno działać

Ale mi wszystko działa, to ludziom tak pokazuje! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Twój plugin store wykorzystuje plik sprayer. Wystarczy w kodzie usunąć do niego nawiązanie, bądź pobrać zaktualizowaną wersję store z tematu na alliedach. Trzeba szukać w linkach, bo bodajże ten z tematu tego błędu nie wyklucza. No, ale możesz sprawdzić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, supertimor napisał:

Twój plugin store wykorzystuje plik sprayer. Wystarczy w kodzie usunąć do niego nawiązanie, bądź pobrać zaktualizowaną wersję store z tematu na alliedach. Trzeba szukać w linkach, bo bodajże ten z tematu tego błędu nie wyklucza. No, ale możesz sprawdzić.

Możesz podać ścieżkę gdzie znajdę i będę mógł usunąć to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No musisz mieć dokumentację swojego pluginu. Pobierz kompilator https://www.sourcemod.net/downloads.php?branch=stable
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!, znajdziesz go potem w folderze scripting. Musisz wrzucić tam scripting swojego store. W pliku "sprays.sp" :

~36 linijka PrecacheSound("player/sprayer.wav", true);

~102 EmitSoundToAll("player/sprayer.wav", client, SNDCHAN_AUTO, SNDLEVEL_NORMAL, SND_NOFLAGS, 0.6);

Obie do zakomentowania, potem skompiluj i wgraj. Będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moge prosić o Twojego steama? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jasne, ale za pomoc na steamie należy się donate na sieć. Darmowo mogę pomagać tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli poczekasz do początku lipca to oczywiście coś mogę wrzucić! :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No ale z czym masz problem? Ze znalezieniem dokumentacji, z pobraniem kompilatora, z edycją plików czy samą kompilacją?

Jak ktoś będzie wszystko za Ciebie robił, to niczego się nie nauczysz ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to i lepiej Xd kolega mi wszystko już wyjaśnił i mam, dzięki za pomoc! ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...