Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Mesharsky

[Sprzedam] Csgo Ranks&Coin System

Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaż autorską modyfikację CSGO Rank&Coins System.

Krótki opis pluginu.

Na serwerze otrzymujemy rangi od silvera 1 do global elite zależnie od ilości zdobytych punktów.

Również możemy sobie wybrać odznakę (coin), która widnieje w tabeli tak samo, jak rangi.

Plugin ma zapis MYSQL.

Konfiguracja pluginu (cvary).

Istnieje darmowa wersja pluginu, czyli ruskie levelsranks.

Czym się różni moja wersja od ruskiej wersji pluginu?

• Plugin jest bieżąco aktualizowany.
  • Plugin nie laguje serwera (nie skacze VAR).
  • Plugin jest bardzo rozbudowany w jak najmniejszą ilość kodu, trzeba dbać o estetykę ?, cały czas kod jest ulepszany by był aktualny z najnowszymi "standardami SM”, dokładniej chodzi o to, że używam najnowszych funkcji zamiast tych starych np. ze starej składni.
  • Klient ma na zawsze aktualizację, chyba że złamie warunki umowy.
  • Plugin jest napisany w taki sposób by kod w pluginie był zrozumiały dla każdego, najprościej jak się da, oraz najwydajniej.

Co plugin w sobie ma?

• Mnóstwo eventów, za które dostajemy punkty między innymi.
    Zabójstwo
    Headshot
    Bomba podłożona/Rozbrojona
    Wygrana Runda/Przegrana runda
    MVP Player
    Zabójstwo z noża
  • Możliwość straty punktów, czyli jak zginiemy to odejmuje nam punkty, jak zabijemy dodaje, tak samo z większością eventów.
  • Możliwość wyłączenia opcji tracenia punktów.
  • Możliwość włączenia wymogów np. Minimalna ilość graczy by punktacja zaczęła działać.
  • Zaawansowany system VIP, za eventy dostaje więcej punktów oraz mniej ich traci, wszystkie odznaki od razu odblokowane.
  • Możliwość ustawienia poprzez cvar czy odznaki mają działać na zasadzie wymaganej rangi do odblokowania poziomu odznak, czy dostępne dla wszystkich graczy każda odznaka.
  • Ranga oraz odznaka ukazują się w tabeli po TAB.
  • Zaawansowany panel administratora flaga "z", dzięki czemu możemy zarządzać graczami, zresetować wszystkim rangi i punkty, taka czystka jakby to powiedzieć, i tak dalej i tak dalej.
  • Flagę vipa zmieniamy sobie w cvarze, domyślnie jest to flaga "o" czyli ADMFLAG_CUSTOM1.
  • I wiele więcej...

Kilka screenshotów z gry

Spoiler

Menu główne

64b9ad0f63aef3a3a345fb598492e5c4.jpg

Menu Gracza

9e0a4fa6f655af94f0ed7a30e56829f7.jpg

Topka

bf07b2ca896009cfb0996cb8bf3fbe20.jpg

Wybór HUD

35841382f0ce222978e3b570c619aeff.jpg

HUD NOWY

0a82a4336fe6f4e585004e4ffdc2ac04.jpg

Odznaki odblokowane (VIP)

378c17a17c89108f9638d5e712faf762.jpg

Zablokowane

65253510_1227822570724836_52241089141523

Panel administratora

555043fdae6150adccdd3a578e7b102f.jpg

Blokada spadku poniżej 0 punktów

197d944d5cacccdef534294269b69226.jpg

Fajne overlaye dla graczy oraz dźwięk awansu.

Spoiler

2dfe9d2a8d5fef5b5044efd8618fba10.jpg

W moim pluginie nie znajdziesz żadnego ukrytego kodu, nie ma w nim ukrytej żadnej licencji ani zdalnego dostępu.

Wraz z zakupem otrzymujesz również plik źródłowy (.sp), który masz w paczce pluginu.

Plugin można w łatwy sposób połączyć z innymi pluginami wykorzystując bibiotekę .inc (Nativy)

Np. punkty pod sklepsms.

Cena: 80 PLN (Wraz ze stroną "WWW") A BEZ ODEJMIJ SOBIE 10 ZŁ. 🙂

Metody płatności: PayPal / Przelew

Current plugin release: 4.0.5 version (FINAL!!!).

Kontakt:

https://steamcommunity.com/id/mesharskyh2k
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

GG: 53652134

PW forum.

• Lubię to! 3

Chciałbym naprostować jedną rzecz, bo wprowadzasz w błąd. Już dawno plugin Level Ranks nie posiada problemów z lagami, skaczącym varem itp. Ponad to jest na bieżąco aktualizowany oraz sam kod jest schludnie i bardzo optymalnie napisany. Oferuje również wiele rozszerzeń. Mam nadzieję, że ten wpis o pluginie był tylko wynikiem braku informacji.

• Lubię to! 1

W dniu 30.06.2019 o 11:18, Master napisał:

Chciałbym naprostować jedną rzecz, bo wprowadzasz w błąd. Już dawno plugin Level Ranks(https://hlmod.ru/resources/levels-ranks-core.177/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!) nie posiada problemów z lagami, skaczącym varem itp. Ponad to jest na bieżąco aktualizowany oraz sam kod jest schludnie i bardzo optymalnie napisany. Oferuje również wiele rozszerzeń. Mam nadzieję, że ten wpis o pluginie był tylko wynikiem braku informacji.

Możliwe, że już nie Laguje, kompletnie tam nie zaglądam na ich forum od bardzo dawna, sugerowałem się opiniami osób co zakupiły plugin, że ich serwer normalnie już chodzi bez skoków VAR.

• Lubię to! 2

Polecam tego allegrowicza ?

Kupiłem już jakiś czas temu, dzisiaj odebrałem tylko update i jestem zadowolony

• Kocham to! 1

Polecam jak najbardziej szybko i sprawnie kupiony plugin.

• Lubię to! 1

Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem progresu twojej osoby. 😉

Brawo Kubuś 😉

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...