Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Mesharsky

[Sprzedam] Csgo Ranks&Coin System

Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaż autorską modyfikację CSGO Rank&Coins System.

Krótki opis pluginu.

Na serwerze otrzymujemy rangi od silvera 1 do global elite zależnie od ilości zdobytych punktów.

Również możemy sobie wybrać odznakę (coin), która widnieje w tabeli tak samo, jak rangi.

Plugin ma zapis MYSQL.

Konfiguracja pluginu (cvary).

Istnieje darmowa wersja pluginu, czyli ruskie levelsranks.

Czym się różni moja wersja od ruskiej wersji pluginu?

• Plugin jest bieżąco aktualizowany.
  • Plugin nie laguje serwera (nie skacze VAR).
  • Plugin jest bardzo rozbudowany w jak najmniejszą ilość kodu, trzeba dbać o estetykę ?, cały czas kod jest ulepszany by był aktualny z najnowszymi "standardami SM”, dokładniej chodzi o to, że używam najnowszych funkcji zamiast tych starych np. ze starej składni.
  • Klient ma na zawsze aktualizację, chyba że złamie warunki umowy.
  • Plugin jest napisany w taki sposób by kod w pluginie był zrozumiały dla każdego, najprościej jak się da, oraz najwydajniej.

Co plugin w sobie ma?

• Mnóstwo eventów, za które dostajemy punkty między innymi.
    Zabójstwo
    Headshot
    Bomba podłożona/Rozbrojona
    Wygrana Runda/Przegrana runda
    MVP Player
    Zabójstwo z noża
  • Możliwość straty punktów, czyli jak zginiemy to odejmuje nam punkty, jak zabijemy dodaje, tak samo z większością eventów.
  • Możliwość wyłączenia opcji tracenia punktów.
  • Możliwość włączenia wymogów np. Minimalna ilość graczy by punktacja zaczęła działać.
  • Zaawansowany system VIP, za eventy dostaje więcej punktów oraz mniej ich traci, wszystkie odznaki od razu odblokowane.
  • Możliwość ustawienia poprzez cvar czy odznaki mają działać na zasadzie wymaganej rangi do odblokowania poziomu odznak, czy dostępne dla wszystkich graczy każda odznaka.
  • Ranga oraz odznaka ukazują się w tabeli po TAB.
  • Zaawansowany panel administratora flaga "z", dzięki czemu możemy zarządzać graczami, zresetować wszystkim rangi i punkty, taka czystka jakby to powiedzieć, i tak dalej i tak dalej.
  • Flagę vipa zmieniamy sobie w cvarze, domyślnie jest to flaga "o" czyli ADMFLAG_CUSTOM1.
  • I wiele więcej...

Kilka screenshotów z gry

Spoiler

Menu główne

64b9ad0f63aef3a3a345fb598492e5c4.jpg

Menu Gracza

9e0a4fa6f655af94f0ed7a30e56829f7.jpg

Topka

bf07b2ca896009cfb0996cb8bf3fbe20.jpg

Wybór HUD

35841382f0ce222978e3b570c619aeff.jpg

HUD NOWY

0a82a4336fe6f4e585004e4ffdc2ac04.jpg

Odznaki odblokowane (VIP)

378c17a17c89108f9638d5e712faf762.jpg

Zablokowane

65253510_1227822570724836_52241089141523

Panel administratora

555043fdae6150adccdd3a578e7b102f.jpg

Blokada spadku poniżej 0 punktów

197d944d5cacccdef534294269b69226.jpg

Fajne overlaye dla graczy oraz dźwięk awansu.

Spoiler

2dfe9d2a8d5fef5b5044efd8618fba10.jpg

Tak prezentuje się rozpakowany folder, który klient otrzymuje.

71199a7b92111856a165346835a0497e.png

Za to tak wygląda umowa i instrukcja.

a63615764c9f93844bae73dc4d9d0918.png

W moim pluginie nie znajdziesz żadnego ukrytego kodu, nie ma w nim ukrytej żadnej licencji ani zdalnego dostępu.

Wraz z zakupem otrzymujesz również plik źródłowy (.sp), który masz w paczce pluginu.

Plugin można w łatwy sposób połączyć z innymi pluginami wykorzystując bibiotekę .inc (Nativy)

Np. punkty pod sklepsms.

Cena: 90zł (Wraz ze stroną "WWW")

Metody płatności: PayPal / Przelew

Current plugin release: 3.8 version (stable).

Kontakt:

https://steamcommunity.com/id/mesharskyh2k
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

GG: 53652134

PW forum.

Plugin jest stale rozwijany i aktualizację są wydawane co 3 tygodnie/miesiąc/2 miesiące.

Klientów aktualnie na ten plugin jest ponad 30.

Żaden klient nie narzekał na działanie i wszyscy od roku są zadowoleni z działania oraz supportu.

• Lubię to! 2

Chciałbym naprostować jedną rzecz, bo wprowadzasz w błąd. Już dawno plugin Level Ranks nie posiada problemów z lagami, skaczącym varem itp. Ponad to jest na bieżąco aktualizowany oraz sam kod jest schludnie i bardzo optymalnie napisany. Oferuje również wiele rozszerzeń. Mam nadzieję, że ten wpis o pluginie był tylko wynikiem braku informacji.

• Lubię to! 1

Posted (edited)

Co to jest za śmiechu warta umowa, mam nadzieje ze wiesz o tym ze nie ma ona żadnej wartości prawnej?

Edited by masnuwa_ni
  • Lubię to! 1

4 godziny temu, Master napisał:

Chciałbym naprostować jedną rzecz, bo wprowadzasz w błąd. Już dawno plugin Level Ranks(https://hlmod.ru/resources/levels-ranks-core.177/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!) nie posiada problemów z lagami, skaczącym varem itp. Ponad to jest na bieżąco aktualizowany oraz sam kod jest schludnie i bardzo optymalnie napisany. Oferuje również wiele rozszerzeń. Mam nadzieję, że ten wpis o pluginie był tylko wynikiem braku informacji.

Możliwe, że już nie Laguje, kompletnie tam nie zaglądam na ich forum od bardzo dawna, sugerowałem się opiniami osób co zakupiły plugin, że ich serwer normalnie już chodzi bez skoków VAR.

4 godziny temu, masnuwa_ni napisał:

Co to jest za śmiechu warta umowa, mam nadzieje ze wiesz o tym ze nie ma ona żadnej wartości prawnej?

Wiem o tym. 

Jest ona ważna jedynie dla mnie, że jak ktoś ją złamie, nie otrzyma wsparcia i aktualizacji. Wartość prawna mnie nie interesuje. 

• Lubię to! 2

Polecam tego allegrowicza ?

Kupiłem już jakiś czas temu, dzisiaj odebrałem tylko update i jestem zadowolony

• Kocham to! 1

28 minut temu, Sqower napisał:

Tak z ciekawości na botach też się nabija ranking czy nie ?

Nie, musi to być gracz 

Do plug-inu został dodany moduł / zabawa, którą można wyłączyć / włączyć poprzez jeden cvar.

Zabawa polega na czasowym pytaniu na czacie matematycznym np.: 17+19, 10 × 18 itd.

Jak ktoś dobrze odpowie otrzyma od 10 do 50 punktów losowo (Wszystko ustawiamy przez cvar).

Spoiler

g_Cvar_MaximumPoints = CreateConVar("rangi_maximum_points", "40", "Ile punktów rang maksymalnie można zdobyć za dobrą odpowiedź ?");

g_Cvar_MinimumPoints = CreateConVar("rangi_minimum_points", "5", "Ile punktów rang minimalnie można zdobyć za dobrą odpowiedź ?");

g_Cvar_TimeBetweenQuestion = CreateConVar("rangi_time_between_questions", "45", "Co ile sekund ma pojawiać się nowe pytanie?.");

(07/07/2019) Current plugin release: 2.8 version (stable).

Do plug-inu został dodany moduł HAZARDU, moduł można wyłączyć / włączyć poprzez jeden cvar.

Zabawa polega na tym, że wpisujemy np. !hazard 1000 bądź !gamble 1000 i mamy x procent szans (ustawiane przez cvar) na wygranie większej ilość punktów rang.

SSY 

Spoiler

HAZARD SAMA KOMENDA!

!hazard.jpg

HAZARD OGRANICZONE LICZBY!

ograniczone_liczby.jpg

HAZARD WYGRANA OVERLAY BO CZAT SIĘ NIE ZMIEŚCIŁ

winner_overlay.jpg

HAZARD WYGRANA CHAT

winner_chat.jpg

HAZARD PRZEGRANA CHAT

hazard_przegrana.jpg

HAZARD TYLKO LICZBY (ZABEZPIECZENIE)

jedynie_liczba.jpg

Spoiler

g_Cvar_ModulHazard = "Włączyć/Wyłączyć moduł hazardu?");

g_Cvar_PokazZmianyHazard =  "Pokazywać ogólnie na czacie czy ktoś wygrał bądź przegrał?");

g_Cvar_MinimalnyBet = "Minimalna ilość punktów do wygrania");

g_Cvar_MaksymalnyBet = "Maksymalna ilość punktów do wygrania");

g_Cvar_SzansaNaWin =  "Ile gracz ma procent szansy na wygranie");

3 godziny temu, masnuwa_ni napisał:

To w końcu jest system rankingowy czy mini gier?

Czemu piszesz zbędne komentarze i zaśmiecasz temat swoją osobą panie Robercie?

Jak chcesz podyskutować zapraszam na komunikator głosowy ewentualnie wiadomość PW.

Dostajesz ostrzeżenie za spam dodatkowo dla twojej wiadomości:

Moduły są dodawane jako "request" czyli propozycję od klientów, każdy, kto nie chce ich używać to może sobie je wyłączyć, po to są właśnie takie opcję, jak i sama nazwa "Moduły".

• Lubię to! 1

#Aktualizacja wersja 3.1 (trochu przeskoczyłem 😞 Przepraszam).

// ta.... i tak to usuniesz :) (XD)
	CreateTimer(500.0, Timer_AD, _, TIMER_REPEAT);

Zmienione z 300 na 500 😜 

Od teraz możecie sobie w pliku zmienić, wygląd rang czyli czy rangi mają wyświetlać się jako WINGMAN w tabeli czy normalne COMPETITIVE

96abbacb18ca6a99d893d6a0b1be88b0.png

Różnica pomiędzy dwoma

WINGMAN

wingman.png

Competitive

competitive.png

Dodatkowo przerobiony hudtext, lepiej napisany.

Wszystkie changelogi i aktualizacji macie w pierwszym poście.

Enjoy ❤️ 

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Najnowsza wersja 3.2, spory upgrade jeżeli chodzi o kod, dużo poprawek, dużo przepisywania, jednak warto było. 🙂

Najważniejsze zmiany oraz ogólnie:

• Kompletnie przepisany cały System MYSQL na nowe standardy.
  • Topka graczy również została przepisana na nowe standardy.
  • Naprawiono błąd który po wpisaniu !lvl zwracał w konsoli: Tried to look up command say as if it were a variable.
  • Naprawiono błąd że zapisywanie pod koniec rundy było nieoptymalne i źle napisane.
  • Kodowanie znaków w tabeli SQL zostało poprawione, i specjalne znaki się nie bugują.
  • Usunięto cvar czy plugin ma być włączony czy wyłączony.
  • Naprawiono błąd przez który wyłączenie modułu Hazard poprzez cvar nie działał.
  • Poprawiono zapisywanie SQL.
  • Przebudowanie wczytywania SQL.
  • Poprawiono estetykę kodu.

UWAGA - ZAPOZNAJ SIĘ PRZED WRZUCENIEM NOWEJ WERSJI!

Ta wersja pluginu wymaga skasowania całej tabeli h2k_user  w PHPMYADMIN (Lub po prostu stworzyć nową bazę pod ten plugin) by mogła po restarcie serwera utworzyć się nowa.

Jeżeli nie wykonacie tej czynności, wasz plugin nie będzie działał tzw. Zapisywał, wczytywał danych, po prostu nic z tego 😉.

Od razu po restarcie serwera tabela h2k_user powinna się utworzyć.

Najnowsza wersja 3.4, mały upgrade oraz dodatek.

• Struktura tabeli powiększona (Nazwy rang oraz ID)

a635f97bccf275e625f2f2891882dbc7.png

• Dodano integrację ze store by zephyrus

5e5d237bf2f92c7c7314ababcd4b67c3.png

Oraz zrobiłem specjalnie dla klientów stronę statystyk, bo dostałem taką prośbę żeby to dodać.
Cena pluginu zwiększa się o 20zł, z powodu właśnie czasu w który wkładam w rozwinięcie aplikacji, mam nadzieję że to jest zrozumiałe.
Obecni klienci aktualizację pluginu mają za darmo, panel zamiast za 20zł zapłacą połowe ceny czyli 10zł. (Same grosze).

Panel i tak będzie aktualizowany i poprawiany więc o to proszę się nie martwić 😉

Serwery można dodać po lewej stronie, klientowi wytłumacze co i jak.
(Nie piszę w PHP ani nie jestem jego ekspertem dlatego FrontEND zrobiłem na boostrapie a PHP podpiąłem jako back-end)

Prezentacja statystyk, górne statystyki również są pobierane z bazy.

DEMO: https://stats.how2kill.pl/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

• Wow! 3

Poprawiłem prezentację w poście, bo nie ten film na yt się przesłał ❤️ 

Demo aktualne, tym razem z dwoma serwerami.

• Kocham to! 2

Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem progresu twojej osoby. 😉

Brawo Kubuś 😉

Brawo, dobra robota też @Bioły

Edited by ErwinH2K
  • Lubię to! 1

1 minutę temu, ErwinH2K napisał:

Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem progresu twojej osoby. 😉

Brawo Kubuś 😉

Podziękować też trzeba @Bioły Bo podzielił to ładnie na strony, i limit wyników, zaoszczędził mi chłopak z kilka godzin czasu XDDD.
Kc all ❤️ 

Szkalować za kod mnie możecie, nie jestem ekspertem od PHP nawet do amatora mi daleko, jednak zostało zrobione to co chciałem osiągnąć 😉

• Kocham to! 2

Btw. polecam zmienić ajax, przy 2k wynikach strona będzie ładować się rok.

+ z tego co widzę, to każdy serwer ma swój pliczek PHP, co jest takie słabe. Nie lepiej będzie puścić pętelkę i wczytywać tego wszystkiego z jednego pliku i odczyt danych w GET?

Edited by Weak.
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

3 godziny temu, Weak. napisał:

Btw. polecam zmienić ajax, przy 2k wynikach strona będzie ładować się rok.

+ z tego co widzę, to każdy serwer ma swój pliczek PHP, co jest takie słabe. Nie lepiej będzie puścić pętelkę i wczytywać tego wszystkiego z jednego pliku i odczyt danych w GET?

Sprawdziłem 1000 wyników, strona załadowała się w sekundę niecałą.

Co do drugiego.
Chciałbym by tak było, w przyszłości na pewno będzie, jednak jak mówiłem wcześniej, nie znam się na PHP także nie na tym etapie przynajmniej sam tego nie zrobię.

Ale z pewnością masz niestety rację 😉

Dlatego kilka godzin tej mojej amatorskiej roboty wyceniam na jedynie 20zł zamiast za 100 😉 

Kolejna wersja "WWW"

Naprawiono irytujący błąd:

Unable to preventDefault inside passive event listener due to target being treated as passive

Który był w:

perfect-scrollbar.jquery.min.js

Oraz naprawiono wygląd na telefony 😉

Dodatkowo kilka zmian estetycznych w CSS 😉 

#Update

Dodano 2 nativy

Dodano integrację z Sklepem by zephyrus oraz integrację ze sklepem SMS by @d0naciak (Bazując jedynie na includzie)

Zephyrus przetestowany i działa.
Co do sklepu drugiego, musi dać znać @ErwinH2K

• Lubię to! 1

#Update

~ Wersja "3.7" » Znowu przepisanie SQL, poprawa nativów, poprawa stocków, itd.

#BUGFIX - Naprawiono błąd z zapisem rang, (resetowało się co mapę).

Koniecznie usuń poprzednią bazę i wgraj nową na tą.

Ewentualnie usuń kolumnę "id" przez phpmyadmin 😉

Po update proszę się zgłosić.

#UPDATE

#WWW

Dodano support dla pluginu Rankme

https://stats.how2kill.pl/arena_rankme.php

Scrollbar naprawiony.
Lewa strona trochu przerobiona by było wiadomo o co chodzi

Estetyka strony ulepszona.

#SRV SIDE
Co do pluginu, jest dobrze więc na razie nic nie zostało zmieniane 😉

#CZARNA LISTA:
ZA UDOSTEPNIENIE PLUGINU PUBLICZNIE ORAZ ZŁAMANIE WARUNKÓW UMOWY ODRADZAM TRANSAKCJI Z TYM PANEM: 
Nick: Siwy 
Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198844168660

Właściciel kill4u.pl