Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign Inperson_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO
Vasto_Lorde

Jak dobrze wybrać dział dla swojego tematu?

Recommended Posts

Witam wszystkich czytających ten temat! Jeśli tu trafiłeś (lub niemiły moderator Cię tutaj odesłał) zapewne chcesz się dowiedzieć jak poprawnie wybrać dział dla tematu który kiedyś napiszesz na naszym forum! Zaczynajmy!

 

 

 

I. Kategorie 

Struktura naszego forum opiera się na kategoriach oraz działach. Nazwy kategorii to tytuły bloków zawierających działy. Określają one główną tematykę jaka jest omawiana w tematach zawartych w tych działach. Możemy je zobaczyć tutaj:
image.png

Na naszym forum mamy parę kategorii które teraz wymienię i opiszę:

 • "Nasze Sprawy
  Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!" - Tutaj mają się znajdować wszystkie sprawy dotyczące naszego forum jako społeczności. Ekipa informuje tutaj o nowościach, można podyskutować o danym aspekcie, przywitać się z nowymi użytkownikami oraz zaproponować coś
 • "Sourcemod Scripting
  Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!" - Ta kategoria przechowuje ściśle programistyczne tematy. Użytkownicy mogą tutaj pisać artykuły dotyczące programowania w sourcepawnie, pomagać mniej zdolnym informatykom oraz wklejać przydatne stocki. Znajduje się tu również główny dział kanału Magneta na YouTube
 • "Konfiguracja pluginów
  Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!" - Kategoria dotyczy pluginów lecz nie od strony programistycznej, a bardziej od strony wgrywania na serwer, konfiguracji przez cvary i tym podobne. Użytkownicy tutaj mogą szukać pluginów lub paczek serwerowych. Tutaj przechowujemy również nasz zbiór pluginów.
 • "Konfiguracja serwera
  Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!" - Tutaj zamieszczone jest wszystko co dotyczy zarządzania serwerem. Metamod oraz Sourcemod, konfiguracja plików typu .cfg, aktualizacja serwera do najnowszej wersji to rzeczy tam należące.
 • "Counter-Strike: Global Offensive
  Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!" - Ta kategoria mieści w sobie wszystko co związane z grą CS:GO od strony gracza, czyli aktualizacje, nowinki, mistrzostwa, nowe tryby oraz publikacje serwerów publicznych.

 

 

 

II. Działy

Działy to bloki w których można pisać swoje tematy. Prawie każdy dział posiada swój rozległy opis, dlatego nie będę tutaj po kolei ich wypisywał. Dział wygląda tak:

image.png

 

 

 

III. Jak wybrać poprawne miejsce na temat?

Przejrzyj nazwy wszystkich kategorii i wybierz tę najbliższą Twojemu problemowi. Następnie przeczytaj nazwy działów w niej zawartych oraz ich opisy. Na pewno wybierzesz właściwie! Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z kimś z naszej ekipy. I nie martw się, nawet jeśli gdzieś popełnisz błąd, moderator postara się go naprawić!

 • Lubię to! 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


O NAS Jesteśmy społecznością łączącą ludzi, którzy dzielą pasję poznawania CS:GO od strony programistycznej. Posiadamy duże zaplecze merytoryczne i zawsze cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby gotowe do nauki. Gwarantujemy, że z odrobiną wytrwałości i otwartym umysłem bardzo szybko napiszesz swój pierwszy plugin. Zapraszamy! 🙂
Szablon wykonany z dużą ilością przez cyberpixelz / Mesharsky / Sitefuture
Forum dumnie napędzane przez: Invision Power Services, Inc.
×
×
 • Create New...