Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Kerel 303

[Brak rozwiązania] Czy da się wyłączyć kogoś z rozgrywki ???

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy można kogoś wyłączyć z rozgrywki. Chodzi mi o to że na niektórych serwerach surf+rpg możesz powrócić do życia po śmierci z samym nożem lecz nie możesz ich zranić oraz inni cię nie widzą. Jak wygląda taki plugin czy też jaka funkcja jest do tego używana. Mnie by ciekawiła funkcja dzięki której byś się mógł znów pojawić ale tak żeby inni ciebie widzieli. Jest mi to potrzebne do zrobienia specjalnego pluginu. Za odpowiedzi z góry dziękuję ?

Edited by Kerel 303

Nie wiem o jaki plugin chodzi, ale alternatywnym (albo nawet oryginalnym) rozwiązaniem jest po prostu odrodzenie gracza, nadanie mu niewidzialności oraz SDKHooks'ami blokowanie zadawania obrażeń przez oraz na graczu

Posted (edited)
1 godzinę temu, supertimor napisał:

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2198357
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

właśnie o ten plugin mi chodziło ? ale ja chcę zrobić prostszy i inaczej działający ale właśnie na tej zasadzie

Edited by Kerel 303

Posted (edited)
2 godziny temu, Vasto_Lorde napisał:

Nie wiem o jaki plugin chodzi, ale alternatywnym (albo nawet oryginalnym) rozwiązaniem jest po prostu odrodzenie gracza, nadanie mu niewidzialności oraz SDKHooks'ami blokowanie zadawania obrażeń przez oraz na graczu

ok ale czy będzie wyłączony z rozgrywki??? , czyli czy nie będzie się liczyć jako żywy gracz i nie trzeba będzie go zabić by runda się skończyła ??? 

Edited by Kerel 303

Oczywiście, że nie. Ten plugin imituje "ducha", tj umierasz - wpisujesz !ghost i jesteś duchem, który nie ingeruje w rozgrywkę. Po prostu można sobie polatać ? 

• Lubię to! 1

8 godzin temu, supertimor napisał:

Oczywiście, że nie. Ten plugin imituje "ducha", tj umierasz - wpisujesz !ghost i jesteś duchem, który nie ingeruje w rozgrywkę. Po prostu można sobie polatać ? 

wielkie dzięki !!! ? a dałoby się być tym duchem przez kolejne rundy aż do czasu aż nie wpiszesz innej komendy ??? 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty i przeniesiony do działu "Przestarzałe tematy". Powodem jest brak rozwiązania problemu zawartego w temacie lub brak zainteresowania autora w jego rozwiązaniu.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...