Jump to content
assignment_ind Existing user? Sign In

Sign In

person_add Sign Up
Go-Code.pl - Support SourceMod i Pluginy CS:GO
cyziek

Serwery: FFA, Only AWP, Surf+RPG

Recommended Posts

Witam

Sprzedam serwery CS:GO, które prowadzę osobiście od 2 lat. Serwery przynoszą zysk na tyle wysoki aby opłacić sieć i wyjść na plus. Jeśli chodzi o pluginy to w większości brane były z forum alliedmodders i edytowana przeze mnie w zależności od potrzeb moich i graczy. Do większości pluginów są dostępne pliki .sp. Serwery znajdują się na hostingu liveserver, gdzie mam zniżki  na przedłużanie serwerów na kolejne miesiące (-15% ffa, -11% surf, -4% AWP).  Dla kupującego oferuję pomoc przy przenoszeniu serwera, oraz edycję serwera pod jego potrzebę. Nie zezwalam na korzystanie z obecnej nazwy sieci! Oferuję również pomoc przy ewentualnym zakładaniu forum czy instalacji sourcebans.

FFA: Serwer został uruchomiony 10 maja 2017r. Prowadzony od początku jako niezabezpieczony (mogły wchodzić osoby z VAC), to przekładało się na stosunkowo dużą ilość cheaterów. Jednak z tym sobie radziliśmy. Serwer posiada podstawowe pluginy do ffa, bez zbędnych pierdół. Obecnie wyłączyłem plugin na rundy nożowe ze względu na możliwość zbugowania broni (czekam na update od właściciela pluginu).  Myślę że tutaj nie ma zbytnio co więcej opisywać. Polecam wejść na serwer i zobaczyć jak działa.

https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30001/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Cena 300zł

AWP Only: Serwer ten prowadzę od początku 2019r. Na serwerze obecne są podstawowe pluginy jak na większości tego typu serwerów. Co 6 rund występuje runda tylko na noscope. Jesli gracz zabija z noscope- wyświetla się o tym informacja na czacie wraz z odległością. Na serwerze wgrany jest również sklep !store z podziałem skinów na CT i TT.  Punkty do sklepu !store otrzymuje się za zabijanie oraz za spędzanie czasu na serwerze (bonus za posiadanie nazwy sieci w nicku). 

https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30005/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Cena 300zl.

Surf+RPG: Serwer ostatnio mało odwiedzany przez graczy ze względu na moje zaniedbanie i brak reklamy. Sam w sobie posiada dobrze dobrane pluginy, wszystko to co powinien posiadać dobry surf+rpg. Na serwerze wgrany jest taki sam !store jak na serwerze AWP. 

https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30040/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Cena 100zl

Niezainteresowanych proszę o niekomentowanie.  Płatność najlepiej PayPal. Mogę wystawić na allegro.

Kontakt: discord.Cs-Najs.eu lub steamcommunity.com/id/cyziek albo PW na tym forum.

Edited by cyziek

A masz wpln na odsprzedanie ? I pytanie jaki hosting serwerów 

2 godziny temu, zorix napisał:

A masz wpln na odsprzedanie ? I pytanie jaki hosting serwerów 

Cytat

Serwery znajdują się na hostingu liveserver, gdzie mam zniżki  na przedłużanie serwerów na kolejne miesiące (-15% ffa, -11% surf, -4% AWP). 

• Lubię to! 1

Wplnów nie mam na sprzedaż, wszystko na bieżąco wykorzystuję na przedłużanie serwerów.

FFA Zarezerwowane!

Surf i AWP jeszcze dostępne 

@cyziek Jestem zainteresowany kupnem wszystkich serwerów, płatność przelewem. Zaakceptuj moje zaproszenie na steamie, dogadamy się.

Jestem zainteresowany serwerami