Skocz do zawartości
Shadow

Problem ze ślizgającą się postacią

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka pisałem na czacie ale chyba nie chciało się tam nikomu odpowiedzieć więc mam problem bo postać się ślizga z nieznanych mi przyczyn. np podczas robienia bh puści się spację to postać przy zetknięciu się  z ziemią ślizga się jeszcze troche po niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tandetne rozwiązanie które nawet nie działa. Szczerze pierwszy raz widzę, że jest taki plugin. On nawet nie działa więc no... z tego co mi się zdaje (wiem)

jest to chyba związane zbyt wysokim sv_airaccelerate ale nie jestem do końca pewny i sprawdzałem ale nie pomogło więc może ktoś wie?

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Zapewne masz wgranego movement unlockera? 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, supertimor napisał:

Zapewne masz wgranego movement unlockera? 😛

a mam :D a to się gryzie? z czymś? w sensie nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu nawet jak movement unlockera miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A wyłącz i sprawdź 😜 

// a odpowiadając na Twoje pytanie, czy to się z czymś gryzie.. otóż nie, oczywiście że nie - plugin działa jak należy.

jego zadaniem jest zlikwidowanie utraty prędkości po skoku gracza, żeby ten movement właśnie umożliwić. 

Problem, z którym się borykasz, jest efektem działania tego pluginu, bo brak utraty prędkości po skoku = prześlizganie się po powierzchni jeśli nie skaczesz/dodanie speeda którego miało się wcześniej przy kolejnym skoku

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a no rzeczywiście hah a nigdy z tym problemu nie miałem, naprawdę dziwne to się powoli robi ale dzięki za rozwiązanie problemu :) można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sqower jak coś łap repika xD po prostu nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu i mi coś nie pasowało xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi