Skocz do zawartości
Shadow

[Rozwiązane] Dodanie Info w hudzie [level ranks]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć przychodzę z prośbą o przerobienie pluginu tak aby na hudzie pokazywało aktualną rangę nick osoby "tak aby po zginięciu pokazywało range osoby na którą się patrzy o ile się da" i informacja u góry jaki to serwer, jeśli można aby cfg zrobić ale to chyba musiałby być osobny plugin oraz obecne punkty które się ma plugin na rangi zbiera pkt z kento rankme i od ilosci punktów daję range dlatego nie wiem w którym pluginie to trzeba zrobić dlatego podam i kento rankme i level ranks

kento_rankme.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

includów chyba nie muszę dodawać bo na pewno coś robiliście w kento a jak nie to proszę

Spoiler

kento_csgocolors.inc
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

cmds.inc

cvars.inc

natives.inc

rankme.inc

no i level ranks jeszcze

levelsranks.sp

no i includ

lvl_ranks.inc

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli gracz żyje to ma pokazywać jego nick i rangę czy jeżeli gracz nie żyje to ma pokazywać nick i rangę osoby na którą się patrzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli gracz żyje to ma pokazywać mu nick range i punkty ktore ma, ale w sumie z tym ze jak nie zyje to zeby innych pokazywalo moze przesadziłem i to głupie więc te pierwsze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nwm jakim cudem LevelRanks zbiera punkty od RankMe i ustawia według nich rangę. W pluginie nie ma żadnej wzmianki o punktach z RankMe.

Mimo to zrobiłem to o co prosiłeś tzn. na hudzie masz nick, rangę oraz ilość punktów z RankMe.  Jedyne co musisz zrobić to przestawić sobie pozycje hudu i dopisać nazwę serwera w odpowiednim miejscu.

levelsranks.sp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Yamakashi a sorki punkty zbiera moduł do tego pluginu :/ wybacz za wprowadzenie w błąd 

Module - Synchronization RankMe v2.3.2.zip

tak czy siak dziękuję, nie będzie się gryzło? bo nie przejrzałem i po twojej wiadomości zobaczyłem, że o module zapomniałem

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powinno się nic gryść dodałem jedynie #include <rankme>.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Yamakashi a coś bardziej w ten desen?

250F01398D53D60F8FA99EA55730E6AC0CD627A4

chyba się pomyliłem bo to nie hud tylko miejsce "!csay" wybacz :/

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa serwera ma zostać tak jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a możesz dać też do tego "csaya"? se zmienie w pliku .sp bo to jest na środku ekranu a fajnie by było jakby wszystko było na jednym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...