Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Shadow

[Brak rozwiązania] Szukam VIP "COD MOD"

Recommended Posts

Siemka szukam pluginu do cod mod'a lub czy ktoś by też napisał jeśli nie ma owego (sam nie mogę znaleźć) to mogę podać co by miał posiadać ale to jak nie znajdzie się pluginu

myśle, że
2x expa

jakis !vipsay czy coś w tym stylu, ogólnie nigdy nie robiłem cod moda i nie wiem co może mieć vip jeszcze ;/ chcesz możesz coś dodać od siebie hah :D a i od 22 do 6 vip za darmo jesli ma sie w nicku acego.pl

• Haha! 4

6 godzin temu, Shadow napisał:

a i od 22 do 6 vip za darmo jesli ma sie w nicku acego.pl

A może lepiej "acego.pl - najlepsza sieć serwerów pod słońcem, dobra stronka zapraszam" ? Jak robimy 160IQ reklame to już po całości

• Haha! 5

Posted (edited)

dobra to po prostu poprosze aby plugin stworzyl cfg i z dana fraza jaka chce sie ustawic zeby byl free vip i jakie 160iq xD

Edited by Shadow

Teraz, MAGNET napisał:

maxresdefault.jpg

Za to awansowałeś lvl wyżej 😄

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ktoś tu robi serwery na siłę i NIE CHCE się uczyć, a CHCE gotowe? 😛

• Lubię to! 2

"NA SIŁE" tak nie chce się uczyć bo nie ogarniam nic w SM zacznę się uczyć jak wszystko sobie poukładam :D choć mam teraz niby mnóstwo czasu ale nie mam ochoty się uczyć ale nie wmawiaj (sobie), że robie serwery na siłę xDDD jakoś z surfem (nic)"nie pamiętam przynajmniej" nie pisałem jedynie plugin kupiłem dobra z cod modem piszę dużo ale ja nigdy tego moda nawet nie robiłem to mój pierwszy raz, dziś sobię popróbuje klasy porobić o ile się uda. Z tego się poucze póki co xD

• Haha! 1
  • Przykro mi 1

Jak skończysz 16, to jeszcze dwa lata i się odezwij. Wtedy Ci odmówię, bo będę miał już 40 😄 

• Haha! 2

Posted (edited)
8 minut temu, supertimor napisał:

Jak skończysz 16

xD skoncze 16 co xD?

Edited by Shadow
  • Haha! 1

Hej! @Shadow jeśli nie wiesz co może posiadać VIP na cod modzie, najpierw możesz napisać temat w hyde parku żeby zapytać innych użytkowników czy mają jakieś pomysły. Drugim rozwiązaniem jest wejście na jakiegoś cod moda i zainspirowanie się tamtejszym vipem.

Bo jeśli powiesz komukolwiek z branży programistycznej lub designerskiej "wymyśl coś swojego" to wymyśli coś swojego i na 99% Ci się to nie spodoba. Bo każdy ma subiektywne zdanie na temat tego co potrzebuje VIP. Yamakashi może sobie dorobić do Twojego VIPa dodatkowe +10 obrażeń za każdym razem gdy VIP jest Na FreeDayu w JailBreaku... dlaczego? Bo autorowi spodobał się ten pomysł. Bo mu powiedziałeś "rób co chcesz". Ale Ty powiesz "nie, weź coś innego zrób" bo w ogóle nie prowadzisz serwera jailbreak+codmod. Wiesz jak się druga osoba wtedy poczuje? Nie dość że zmarnował kilkadziesiąt minut roboty, to jego dobrowolna, bezinteresowna pomoc została wyrzucona w błoto, bo dosłownie pomiatasz jego chęcią niesienia pomocy i go wykorzystujesz

A wszystkim innym przypominam, że istnieje punkt w regulaminie o treści:

Cytat

Na forum obowiązuje całkowity zakaz zamieszczania ironicznych lub sarkastycznych treści w działach pomocy. Nikt nie lubi być wyśmiewany z powodu braku jego wiedzy, jeśli chcesz komuś pomóc postaraj się zrobić to bez pasywno-agresywnych podtekstów.

Wiem że trudno się do tego punktu przyzwyczaić zważywszy na standardy pomocy na dużej ilości innych for, ale nasze forum będzie się tego ściśle trzymać. Mam nadzieję że to jedyny raz kiedy to komukolwiek przypominam

• Lubię to! 4
  • Kocham to! 1
By Vasto_Lorde,

Temat zostaje zamknięty, autor niech się namyśli co chce w swoim VIPie i niech wtedy napisze nowy temat

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty i przeniesiony do działu "Przestarzałe tematy". Powodem jest brak rozwiązania problemu zawartego w temacie lub brak zainteresowania autora w jego rozwiązaniu.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...