Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
2GrEGoR2

[Rozwiązane] Problem - cvar, czcionka pluginów, notepadd

Recommended Posts

Siemano, wczoraj zacząłem się trochę bawić w własny serwer. Napotkałem wtedy na pierwszy błąd (lub moje nieogarnięcie), chciałem zmienić czas rozgrzewki więc zacząłem szukać w katalogu cfg, zauważyłem, że albo nie ma u mnie plików typu serwer.cfg  restarcie serwera znowu przywracał mi się poprzedni wynik np przy pluginie do 2x skoku gdzie cały czas przywracało mi się ustawienie "Włącza/wyłącza podwójny skok tylko dla poziomu złotego noża w tryb Wyścig Zbrojeń" mino że ustawiony jest tryb klasyczny,turniejowy. Doszedłem do wniosku że muszę to wpisać właśnie w ftp tylko tak jak pisałem już wyżej, albo tego tam nie ma albo nie umiem tego znaleźć. Koleją i ostatnią rzeczą o jaką cię dzisiaj zapytam jest dziwny tekst w plikach kiedy klikam na podgląd/edycja, wygląda to mniej więcej tak: .dbg.strings .dbg.info .tags xÚí\{x\Guż«}H¶d[~K&$›ŕÄ68˛,ËŽdLbI+ů:–mYRś Ú+í•´ńî˝Ë˝we‰jH¨’R—âŻMhÚ†â‚Ű/@hÝ’%ĐPŤKÓbš Ö@nuĎcć>V;NśöĎčóÝ3ó›ç™93sÎ<<˝BÓscţ5Â7­ń_ |w‰o|9ř‹°XźVŕw*đűřĂüQţ„?ĄŔĎ(đ8zŞáŤ<­Ŕ[řV> ŔłÜSŕw(đ#ü>~\?¬ŔUŕO(đSüŚ?

Są to zaledwie 2 linijki przekopiowane właśnie z pluginu 2x skoku który został tutaj na forum wstawiony. Próbowałem też z notepadd++ ale chyba nie wiem jak tego dokładnie użyć, wpisałem ścieżkę do notepadd wydaje mi się że poprawnie, kiedy próbuje opcje podgląd/edycja otwiera mi się to w notepad++ ale tekst wygląda tak: FFPSą  vU  
xÚí\{x\Guż«}H¶d[~K&$›ŕÄ68˛,ËŽdLbI+ů:–mYRś Ú+í•´ńî˝Ë˝we‰jH¨’R—âŻMhÚ†â‚Ű/@hÝ’
%ĐPŤKÓbš Ö@n

• Lubię to! 1

Hej! Preferujemy tutaj zasadę "jeden problem = jeden temat", postaraj się proszę następnym razem pisać osobne tematy dla każdego pytania które są tak odległe od siebie tematycznie.

Powodem dla którego nie możesz odczytać żadnego pluginu jest to, że próbujesz odczytać skompilowane pluginy o rozszerzeniu ".smx", których człowiek nie zrozumie. Jest to kod maszynowy. Jeśli chcesz edytować plugin, musisz znaleźć jego kod źródłowy będący w pliku z rozszerzeniem ".sp"

• Lubię to! 1

Podpisuję się ze słowami kolegi, ale daje duży + za stosowną nazwę tematu

• Kocham to! 1

Najpierw obejrzyj sobie mój film i zobacz, czy pomógł w którejś kwestii:

Na tych filmach się uczyłem i każdy był obejrzany po kilka razy, z nich właśnie wiem że te pliki powinny tam być.

• Kocham to! 1

Tutaj się z tym nie zgodzę nie każdy hosting stosuje plik server.cfg jeżeli takowego nie masz przeszukaj katalog i sprawdź czy nie masz autoexec.cfg

• Kocham to! 1

Posted (edited)

Wszystkie ustawienia serwera dla danego trybu ustawiasz csgo/cfg/gamemode_nazwa_gamemodu.txt tam masz wszystkie cvary, które są wczytywane po starcie danego gamemod`a. Jest on wczytywany PO server.cfg przez co gdybyś ustawił dany cvar w server.cfg, a byłby on w gamemode_x.txt to gamemode_x.txt nadpisałby to co ustawiłeś w server.cfg. 

@Edit 
wszystkie configi z pluginów, które tworzą niektóre pluginy znajdziesz /csgo/cfg/sourcemod (może być inna jeżeli autor plugin ją ustawił)

Edited by Brum Brum
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Nie myślałem że to będzie w takim formacie, dzięki za pomoc. Problemy rozwiązane.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...