Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
supertimor

goBoosting zaprasza do dodawania swoich serwerów :)

Recommended Posts

5s.png

Witam wszystkich. Deklaruję, że sensem istnienia serwisu goBoosting.pl nie jest zarobek. Przynajmniej nie jego właścicieli.

CS:GO w dzisiejszych czasach ma użytkowników podzielonych na dwa obozy. Standardowa gierka, tj mm'y, faceit i tak dalej - i drugi obóz czyli serwery społeczności.

Nas interesuje ta druga grupa, chociaż trzeba powiedzieć że tutaj też drogi rozchodzą się na różne gałęzie, bo jedni lubią JB, drudzy DeathRun a inni znów grają wszędzie.

Platforma goBoosting ma za zadanie zachęcić graczy do gry na serwerach społeczności, oferując im skiny, które mogą wypłacić za grę na Waszym serwerze.

Dokładnie - jakkolwiek to nie brzmi, oferujemy narzędzie do przekazywania waluty (kredytów) graczom w proporcji X za godzinę gry. Oczywiście naliczanie sekundowe 😄 

Boostingi można ustawiać wedle uznania, z wieloma możliwościami konfiguracji. Można ustawić wiele boostingów z różnymi konfiguracjami tj(od do graczy, od do godziny, od do dnia) na różną ilość kredytów na godzinę.

goBoosting to narzędzie jak wspomniałem - użyte z głową pozwoli przynieść zyski. Gracz zostaje zwabiony na serwer, bo może zgarnąć kredyty -> skina. OK, nasz interes w tym, by zachęcić go do zostania. Może kupi VIP'a? Może zrobisz jakąś promocję na jeden dzień, po czym zmniejszysz stawki boostingu?

Gracz chętniej wejdzie na serwer, na którym jest kilka osób, niż na taki który stoi pusty. To chyba wszyscy wiemy.

Od dnia 28.08 ruszyliśmy z reklamą serwisu na livestreamie Young Multiego (tak, wtedy gdy jego serwer uległ crashom przez moje przeoczenie 😄). Od tamtego czasu youtuberzy regularnie odzywają się do nas sami. Im większy mają zasięg, tym więcej zarobią z reflinków bo są na innych warunkach. Serwis prężnie się rozwija, od tamtego dnia przybyło do nas 2 razy tyle użytkowników, ile mieliśmy dotychczas z czasów, gdy próbowaliśmy go rozkręcić pierwszy raz.

Średnia godzin spędzonych na serwerach z użyciem goBoosting to ~65h. Cały czas rośnie w oszałamiającym tempie, a kolejni youtuberzy dogrywają swoje poradniki do tego serwisu.

Prognozy są obiecujące, dlatego zachęcam właścicieli serwerów do dodawania swoich serwerów. Gdyby ktoś miał jakąś ciekawą ofertę współpracy, chętnie ją rozpatrzymy.

Pytania i odpowiedzi? Bardzo chętnie. 🙂 

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1

Nie uważam w ten sposób. Płacimy ludziom za granie, kusimy ich pieniądzem. Nazywajmy rzeczy po imieniu, a nie czarujmy niewiadomo jaką otoczką.

właściciele serwerów płacą wam abyście płacili graczom aby oni grali na serwerze właściciela aby wydawali na nim pieniądze żeby on więcej pakował w goboosting, kurwa błędne koło się zrobiło.

Reklamy McDonald's mamią Cię niezdrowym jedzeniem aby zarobić, jednocześnie trując miliony ludzi.

Prawda? Oczywiście.

Czy czujesz wewnętrznie, że coś jest nie tak? Jak najbardziej...

Dobór słów jest bardzo ważny, nawet jeśli nie masz złych intencji

6 minut temu, masnuwa_ni napisał:

kurwa błędne koło się zrobiło.

Błędne? Właściciel serwera ma perspektywę na zyskiwanie randomowych graczy z przeglądarki przy zwiększonej grywalności z goboostingu. Poza tym, kto powiedział, że cały hajs ktoś ma pakować na goboosting? Kto w ogóle powiedział, że ktoś ma pakować jakikolwiek hajs na tę stronę? 😉 Dziura w całym!

/// edit - nam nie płacą. Płacą graczom, przelicznik jest skonstruowany tak, że strona dokłada jeśli są reflinki od youtuberów. 🙂 Nam chodzi o graczy, nie o hajs kumplu 😉 

3 minuty temu, MAGNET napisał:

Dobór słów jest bardzo ważny, nawet jeśli nie masz złych intencji

Nadal nie uważam, żeby te słowa były źle dobrane. Post jest pisany do właścicieli serwerów, a nie do graczy. Zasady są proste, przejrzyste. Wyjaśnione jest? Jest. 

Pewnie masz rację, jednak uważam że to useless w tej sytuacji, bo mam nadzieję że na poważnie ten temat wezmą dojrzałe osoby, a nie odwrotnie 😛

Edited by supertimor

Kładłem tutaj nacisk na słowo "wewnętrznie" - używając takich słów wprowadzasz w czytającym wrażenie że coś chachmęcicie, a przynajmniej ja od razu tak to odebrałem. A skoro ja tak to odebrałem, to mogą też inni.

Nie szkodzi, że jest to kierowane do właścicieli, bo gracze również to czytają. A jeśli czytają coś, czemu nie będą ufać, nie rozpromują tego dalej. A nawet 2 potencjalnych klientów vs zmiana jednego zdania? Niewielkie poświęcenie

I co najważniejsze, reklama kosztuje tylko jeśli działa. Jeśli nikt nie wejdzie na reklamowany serwer, to admin nie straci żadnego grosza. W przeciwieństwie do konkurencji, gdzie często, nawet bardzo droga reklama potrafi nie przynieść żadnych rezultatów. Oczywiście są statystyki ile było wejść na serwer, ile unikalnych graczy, ile godzin w sumie gracze spędzili na serwerze, itp. 

• Lubię to! 1

Idea jest świetna, bo całość w teorii będzie działać jak sprężyna

Jestem szalenie ciekaw jak będą się kształtować stawki, bo całość działa zupełnie inaczej niż gosetti.

W tym systemie ktoś, kto ma do zaoferowania 5 punktów za godzinę gry nie ma szans konkurować z osobą, która daje 30 - jest ona namacalnie 6 razy gorsza , a przecież gracze nie są głupi i nie będą grali na mniej opłacanym serwerze... oznacza to, że kiedy wywiąże się konkurencja stawki będą stopniowo rosły do momentu, aż osiągną poziom przegięcia, będący barierą praktycznie nie do przebicia z uwagi na to że...to kosztuje. Moim zdaniem patrząc długoterminowo z reklamy będą mogły skorzystać wyłącznie 3 grupy:

1. Serwery generujące duże przychody. Mogą one sobie pozwolić na wyższe stawki, bo bilans będzie się mógł zamknąć na zerze

2. Osoby, które będą skłonne poświęcić jakąś tam większą kwotę, aby porządnie rozpromować serwer (raz, a dobrze)

3. Serwery, które mogą jeszcze wojować swoją oryginalnością. Jeśli znajdą się np. gracze JB będą skłonni grać na boostowanym serwerze pomimo, że zarobiliby więcej gdzie indziej

Dla pozostałych reklama w ogóle nie będzie działać...brutalna kalkulacja. Jeśli ktoś ma odmienne stanowisko, z chęcią o tym podyskutuję - to tylko moje zdanie i nie muszę mieć wcale racji 😉

• Lubię to! 1

Magnet dość dobra analiza, jednak już na etapie ~900 użytkowników jestem w stanie jej zaprzeczyć. Nie do końca, ale jednak.

Serwery sieci Multi-Head mają niskie stawki, a jednak grają tam ludzie z goboostingu. Nie są to ludzie z ich sieci, którzy i tak czy siak tam grają więc przy okazji zgarniają skina. Weryfikowałem osobiście, rozmawiałem z nimi. 

Rzecz się zdarza też na innych serwerach, kolejnym przykładem może być mój serwer, surf+klasy.

Dedukcja jest taka, że gracz nie jest zaślepiony wyłącznie kredytami, ale też fajną grą - bo lepiej zdobyć nawet te 10 kredytów za godzinę mniej a fajnie pograć, niż się przemęczyć na trybie, którego się nie znosi i zdobyć 10gr więcej.

Boostingi pojawiają się i znikają w zależności od ich ustawionych parametrów, to też warto wziąć pod uwagę, bo nie zawsze te serwery będą TOP1. Ktoś, kto ustawi limit graczy do MAX slotów, popełnia mały błąd moim zdaniem, bo nie temu służy ta strona. No, tak czy siak zabronić tego nie możemy, i podejrzewam że nie jeden to zrobi. Ale sami do tego dojdą, z czasem.

Rację miałeś z tym, że admini będą się przebijać kredytami. Robią to cały czas i to widać. Tak działa rynek - jednak osoba która zakupi np 10k kredytów i je rozda w 3 dni totalnie nic z tego nie ma, nie zamyka tego koła o którym mówił mój najlepszy przyjaciel Goldenek, a o to chodzi - zamknąć koło, czyli generować w zasadzie większy przychód, niż się wkłada na goboosting i dalej z niego korzystać. Po czasie taki goboosting mam nadzieję przestanie być użyteczny dla takiego serwera, bo zyska dzięki tej stronie stałych graczy.

Trochę to takie bajkowe, ale bardzo chciałbym żeby ta strona tak działała. Szansa na rozbujanie nowych serwerów, wskrzeszanie upadłych i dopełnianie rozkręconych.

• Lubię to! 2

Tylko że teraz poza jednym serwerem wszystkie utrzymują podobną stawkę - oscyluje ona przy 5 kredytach. 

Od góry: 20, 9, 5, 5, 5, 5......

Jeśli dwa pierwsze serwery będą pełne lub się komuś nie spodobają, to każdy pozostały jest tak samo atrakcyjny. Nie można teraz zweryfikować poprawności mojego stwierdzenia

Sam pomysł fajny, jednak jak wiemy nigdy nie dorówna cssetti, niestety w CSGO nie ma tak efektownej nawet PŁATNEJ reklamy.
Gdyby CSGO było platformą również nonsteam gdzie można byłoby pobrać za darmo i grać na serwerach społecznościowych, to pewnie CSSETTI byłoby pierwsze by to zająć i podwoić swoje zarobki, w sumie czemu by nie, jest to dobry biznes który się trzyma przez bardzo długie lata.

Inicjatywa dobra, jednak jak mówiłem, by wasz serwis był bardziej popularny, musicie wpakować w reklamę porządną, wyłożyć jakieś pieniążki by to się rozpowszechniło, i nie robić tego tylko dla Polskich serwerów, ale pomyśleć też od International, nawet nie wiecie ile jest zagranicznych serwerów, co pewnie szukają takich rozwiązań.

Pozdrawiam.

Ja jest przekonany, że ta strona jest w stanie wyciągnąć podobne zasięgi co cssetti, szczególnie z uwagi, że gracze będą mówić o niej pocztą pantoflową, więc jeśli choć trochę to ruszy, to reszta będzie z górki

Swoją drogą, to nazwa jest w sumie niedobra, bo kojarzy się jednoznacznie  ze stronami, które za parę złoty podbijają rangi. Ktoś może nie wejść na tę stronę w ogóle przez to, że pomyśli "o, kolejna stronka gdzie chcą nabijać silverom rangi"

• Lubię to! 2

3 godziny temu, MAGNET napisał:

Tylko że teraz poza jednym serwerem wszystkie utrzymują podobną stawkę - oscyluje ona przy 5 kredytach. 

Od góry: 20, 9, 5, 5, 5, 5......

I ten serwer będzie najatrakcyjniejszy dla użytkowników, do momentu aż nie osiągnie założeń konfiguracji. Jego miejsce zajmie kolejny, z inną stawką.

• Lubię to! 1

2 godziny temu, supertimor napisał:

I ten serwer będzie najatrakcyjniejszy dla użytkowników, do momentu aż nie osiągnie założeń konfiguracji. Jego miejsce zajmie kolejny, z inną stawką.

No właśnie 😉

@live4net, brak regulaminu, polityki prywatności na głównej, 

cyt. "Administratorem danych osobowych jest administracja serwisu goboosting.pl. Dane kontaktowe: live4net@gmail.com zwanym dalej "Administratorem"", a gdzie dane firmy? Poprawcie to plz bo na was barona lub inne gó**o naślę... ani p24 ani paysafe limited nie lubią takich zachowań 😕 

cytując uczonego:

"nie polecam, do póki nie podacie danych firmy (+regulamin) jesteście niewiarygodni, cya."

24

Edited by masnuwa_ni

@masnuwa_ni można taką sugestie napisać tak samo w dobrej intencji, ale normalnie. Na chwilę obecną wygląda to na groźbę, w dodatku że strony osobnej wobec której obiekcje krążą nieprzerwanie od długiego czasu. 

Dzięki, dostosujemy stronę 🙂

22 minuty temu, supertimor napisał:

@masnuwa_ni można taką sugestie napisać tak samo w dobrej intencji, ale normalnie. Na chwilę obecną wygląda to na groźbę, w dodatku że strony osobnej wobec której obiekcje krążą nieprzerwanie od długiego czasu. 

Dzięki, dostosujemy stronę 🙂

napisane jest w dobrej intencji ale w impulsywnym tonie. jak chciałbym was d-word to zadzwoniłbym pod numer 61 && &&& 46 i byłoby już po temacie a tak to napisałem to na forum. jak wam mój post przeszkadza to mogę to inaczej rozwiązać :) 

stary znów nam grozisz, w ogóle mi to nie imponuje jeśli o to Ci chodzi 😛 Adi będzie to poprawi, bo pliki siedzą pod kluczem, a Ty przestań pyszczyć bo znów się nakręcę i wypuszczę składankę hitów na jesień

2 minuty temu, supertimor napisał:

stary znów nam grozisz, w ogóle mi to nie imponuje jeśli o to Ci chodzi 😛 Adi będzie to poprawi, bo pliki siedzą pod kluczem, a Ty przestań pyszczyć bo znów się nakręcę i wypuszczę składankę hitów na jesień

dawaj, marnuj czas a my się pośmiejemy 🙂 

• Lubię to! 1

29 minut temu, supertimor napisał:

https://goboosting.pl/?rodo
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

dzięki za troskę ;*

polityki prywatności nadal brak

edit: rwd też przydałoby się poprawić 🙂

taS4FLr.png

ale to chyba pojedynczy przypadek 

Edited by masnuwa_ni

@masnuwa_ni Troszku przesadzasz...

Widać że nie typujesz im po prostu błędów, chcesz im zrobić na złość, lub robisz to specjalnie by sprowokować bądź masz w tym jakiś dziwny cel, zaprzestań.

Ewentualnie zbierz wszystkie błędy i napisz ładnie o nich by autorzy mogli to poprawić(Jeżeli aż tak pomocny jesteś), będzie przyjemniej i obejdzie się bez zbędnego spamu w temacie.

Każdy uczy się na błędach całe życie, i jestem pewien że twoje projekty w przeszłości miały jeszcze gorszy stan niż strona goboosting na ten moment.

Troszku poszanowania dla osób trzecich, w końcu starają się coś zrobić dla innych a nie tylko dla siebie. 😉

• Lubię to! 1