Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
supertimor

goBoosting zaprasza do dodawania swoich serwerów :)

Recommended Posts

Godzinę temu, Mesharsky napisał:

@masnuwa_ni Troszku przesadzasz...

Widać że nie typujesz im po prostu błędów, chcesz im zrobić na złość, lub robisz to specjalnie by sprowokować bądź masz w tym jakiś dziwny cel, zaprzestań.

Ewentualnie zbierz wszystkie błędy i napisz ładnie o nich by autorzy mogli to poprawić(Jeżeli aż tak pomocny jesteś), będzie przyjemniej i obejdzie się bez zbędnego spamu w temacie.

Każdy uczy się na błędach całe życie, i jestem pewien że twoje projekty w przeszłości miały jeszcze gorszy stan niż strona goboosting na ten moment.

Troszku poszanowania dla osób trzecich, w końcu starają się coś zrobić dla innych a nie tylko dla siebie. 😉

lool, czytanie ze zrozumieniem napisałem im wszystkie błędy w jednym poście... come on

dobra, już spokój - wszystko co powinno znajdować się na stronie jest - zapewniam

dzięki raz jeszcze mój przyjacielu zdechłej pszczoły, I appreaciate Twoje zaangażowanie w nasz rozwój i bezpieczeństwo

ponownie zachęcam do dodawania swoich serwerów 🙂

• Haha! 1

Posted (edited)

Ten weekend, to weekend rekordów!

172 godziny boostowania,  327 wejść na serwery przez 90 użytkowników! Takie mamy statystyki, a co! 

Statystyki nieubłaganie rosną, zachęcamy do dodawania swoich serwerów do boostingu!

Przyznam osobiście, że nie mam pojęcia jak to się dzieje.. ale  gracze wcale nie decydują się na grę wyłącznie na najdroższych ofertach, a co raz częściej doceniają dopracowanie serwera i  wybierają te tańsze oferty. Przykład? @MAGNET, boosting się sprawdza? 

Edited by supertimor

Taaa. Mimo że wymaga sporego nakładu finansowego i aktywnego reklamowania gracze pomału się pojawiają 🙂

@EDIT

tutaj warto zaznaczyć, że odpalenie reklamki i czekanie na cud niewiele da (przynajmniej tak było w moim przypadku). Trzeba się trochę nagimnastykować

2 godziny temu, supertimor napisał:

Ten weekend, to weekend rekordów!

172 godziny boostowania,  327 wejść na serwery przez 90 użytkowników! Takie mamy statystyki, a co! 

Statystyki nieubłaganie rosną, zachęcamy do dodawania swoich serwerów do boostingu!

Przyznam osobiście, że nie mam pojęcia jak to się dzieje.. ale  gracze wcale nie decydują się na grę wyłącznie na najdroższych ofertach, a co raz częściej doceniają dopracowanie serwera i  wybierają te tańsze oferty. Przykład? @MAGNET, boosting się sprawdza? 

W sumie nie oszukujmy się, sam gram/grałem na serwerze @MAGNET no i sam zachęcałem graczy do dodawania serwera do ulubionych i mówiłem, że te 35 groszy na godzine im *za przeproszeniem* ch**a da. Gdy słoneczny wrzucił stawkę 100 za godzinę, każdy przechodził do niego, WHNL lub ktoś inny dodał lepszą stawkę od słonecznego, zaczynała się licytacja. W skrócie według mnie jedyne co zyskujesz to pazernych ludzi którzy grają na serwerze kto da większa stawkę (to tylko moja opinia). Tak czy siak powodzenia z projektem! (Shit, ale pod wpływem alko to napisałem pięknie XD)

@MAGNET należy zauważyć, że Twój serwer ok godziny 20 zgromadził 30% aktywnych boosterów, będąc na bodajże 6 pozycji na liście, więc to całkiem dobry wynik.

@szogun a Ty ustawiłbyś boosting na noc? Ja nie, po co płacić 1 czy dwóm graczom za grę na serwerze, na który i tak są małe szanse że ktoś spoza goboostingu wejdzie?

@Nikita Chruszczow z tym, że serwer Magneta nie jest jedynym który taką sytuację wyżej przeze mnie opisywaną przechodził. Po prostu go oznaczyłem, bo jest najbliżej temu forum 😛

Pazerni bardziej czy mniej - im więcej ludzi na serwerze, tym większa szansa na zgarnięcie kogoś spoza goboostingu, a o to głównie chodzi. Bezinteresownie grający są najbardziej wartościowi z punktu widzenia administratora, bo szansa na zakup VIP czy udział w community jest większa. Łatwiej ich zyskać, gdy na serwerze gra 10 chytrusów, niż 2 zajawkowiczów.

• Lubię to! 1