Skocz do zawartości
MAGNET

[1s2k.pl] A więc nie grałeś nigdy w Capture The Flag w CSGO?

Rekomendowane odpowiedzi

loga nie widać dobrze na normalnym stylu... coś więcej może o serwerze powiedziałbyś czy to po prostu ctf+bfmod z neta? 

** WYPOWIEDŹ ZOSTAŁA NAPISANA W DOBREJ INTENCJI DOBREGO CZŁOWIEKA, NIE MA NA CELU NIKOGO URAZIĆ **

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MAGNET napisał:

ctf z alliedów + przeróbki wizualne

BF2 napisałem - odwzorowanie z 1.6

Więcej masz tutaj: https://1shot2kill.pl/topic/41975-capture-the-flag-bf2-co-to-jest/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

tylko tyle, bez żadnych szczegółowych informacji? sklepy,vipy,inne pierdoły czy tylko bf+ctf jest na serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*Tylko*?

A może *aż*?

Czytałeś opis z linku? Serwer ma dużo do zaoferowania. Vip jest. Sklepu nie ma - niepotrzebny

Inne pierdoły? Mam wypisywać, że posiada SourceBansa, advertisementy, spawn protection?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MAGNET napisał:

*Tylko*?

A może *aż*?

Czytałeś opis z linku? Serwer ma dużo do zaoferowania. Vip jest. Sklepu nie ma - niepotrzebny

Inne pierdoły? Mam wypisywać, że posiada SourceBansa, advertisementy, spawn protection?

Powinieneś wypisać jak najwiecej unikatowych rzeczy aby wyróżnić swój serwer wśród innych... 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej mi chodziło o zostawienie takiej nuty tajemnicy. Jest zajawka w postaci filmu. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na serwer

Czy powinienem? Hmm może i masz rację, ale ponieważ już zrobiłem pare reklam nie bede już mieszał to niech zostanie tak jak jest. Najwyżej stracę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, dupy nie urywało...

Poszedłem za radą i stworzyłem o taki coś: 

😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi