Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opis
Plugin tworzy na mapie koło, które powoli się zamyka. Gracze poza kręgiem otrzymują obrażenia. Wszystko można skonfigurować poprzez cvary.

Screenshots
image.thumb.png.8339d6fbe36d28125bc26c292baee4fc.pngimage.thumb.png.dadcef7fcd4497bfd1956231b3b15fd1.png

Cvary

Cytat

fsc_start 0.0-infinity - Po ilu sekundach od rozpoczęcia rundy ma wystąpić Storm Circle? (0.0 = nigdy)

fsc_shrink_duration 0.1-infinity - Ile sekund Storm Circle ma się zmniejszać by w końcu na chwile się zatrzymał?

fsc_shrink_amount 0.1-infinity - O ile jednostek przesuwa się Storm Circle na jeden 'tick'?

fsc_stand_duration 2.0-infinity - Po ilu sekundach przerwy Storm Circle znowu zaczyna się zacieśniać?

fsc_damage 0.0-infinity - Ile obrażeń zadaje Storm Circle na jeden 'tick'? (0.0 = natychmiastowa śmierć)

fsc_tickrate 0.1-10.0 - Jak często (tick) Storm Circle zadaje obrażenia i uaktualnia swoją szerokość? (zalecane małe wartości)

fsc_color "50 50 255 200" - jaki ma kolor Storm Circle? (format R G B A)

fsc_randomcenter 0-1 - Czy środek Storm Circle jest losowy? (0 = środek mapy)

Download
https://github.com/maciej-wrzesinski/CSGO-Fortnite-Storm-Circle/archive/master.zip

Źródło
https://git hub.com/maciej-wrzesinski/CSGO-Fortnite-Storm-Circle

CSGO-Fortnite-Storm-Circle-master.zip

Sygnatura użytkownika

Hej! Pamiętaj uhonorować reputacją KAŻDEGO użytkownika który Ci pomógł! 👮‍♂️

Moje pluginy: Ultimate Weather | XiaolinMod | Knife Round | Storm Circle |  AutoBunnyHop | Remove Weapons RoundEnd
Moje artykuły: Przejrzysty kod | Optymalizacja warunków IF | Usuń martwy kod | Notacja węgierska | Co to backdoor? | Jak wgrać plugin? | Lokalna kompilacja | Licencja na plugin | Wektory | Nowa składnia sm | Funkcje czasowe | Spolszczenie pluginu

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi

Dodałbym ograniczenia miejsc po przecinku (%,2f), bo nie potrzeba tylu zer oglądać na czacie xd

Sygnatura użytkownika

Użytkowniku! Pamiętaj, że nic tak nie motywuje jak porządna łapka w górę!

Nie mówię tylko o sobie - honoruj każdego, kto na to zasługuje 🙂

YouTube | SteamGitHub | MailboxGO | AchievementsGO | MuteGO

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...
Dnia 29.08.2018 o 09:15, MAGNET napisał:

Dodałbym ograniczenia miejsc po przecinku (%,2f), bo nie potrzeba tylu zer oglądać na czacie xd

Dokładnie to zrobiłem XD Dziękuję

Sygnatura użytkownika

Hej! Pamiętaj uhonorować reputacją KAŻDEGO użytkownika który Ci pomógł! 👮‍♂️

Moje pluginy: Ultimate Weather | XiaolinMod | Knife Round | Storm Circle |  AutoBunnyHop | Remove Weapons RoundEnd
Moje artykuły: Przejrzysty kod | Optymalizacja warunków IF | Usuń martwy kod | Notacja węgierska | Co to backdoor? | Jak wgrać plugin? | Lokalna kompilacja | Licencja na plugin | Wektory | Nowa składnia sm | Funkcje czasowe | Spolszczenie pluginu

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...

Plugin nie działa poprawnie.

L 06/20/2019 - 21:50:27: Info (map "de_dust2") (file "errors_20190620.log")

L 06/20/2019 - 21:50:27: [SM] Exception reported: Script execution timed out

L 06/20/2019 - 21:50:27: [SM] Blaming: kolo.smx L 06/20/2019 - 21:50:27: [SM] Call stack trace:

L 06/20/2019 - 21:50:27: [SM] [1] Line 132, plugin.sp::StormPrepare

L 06/20/2019 - 21:50:27: [SM] [2] Line 107, plugin.sp::CMD_StormForce

Problem zaczyna się w pętli "while" :

while(TR_PointOutsideWorld(fWorldMinVec))

AddVectors(fWorldMinVec, fNormalVec, fWorldMinVec);

ScaleVector(fNormalVec, -1.0);

while(TR_PointOutsideWorld(fWorldMaxVec))

AddVectors(fWorldMaxVec, fNormalVec, fWorldMaxVec);

Chodzi o to, że pętla się nigdzie nie zatrzymuje, i przy logowaniu wartości tych floatów tworzy plik o wadze ~50mb w kilka sekund. Po usunięciu tych pętli plugin działa, tworząc koło w innym niż zamierzony obszar.

Prosiłbym o FIX'a, jako że sam nie do końca wiem jak to ugryźć.

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)