Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Maslooo

[Rozwiązane] Problem z kondycja (CODMOD *NOWY*)

Recommended Posts

Bardzo możliwe, że działa prawidłowo, po prostu wartość MNOZNIK_KONDYCJI jest zbyt mała, żeby cokolwiek poczuć.

Aktualnie wynosi to 0.004. Podstawowa szybkość w codzie to 0.9. Żeby uzyskać normalną szybkość z jaką porusza się gracz (1.0), trzeba by dodać w kondycję 0.1/0.004 = 25 punktów kondycji, a żeby coś zauważyć w czasie biegu pewnie trzeba by dać z 50 punktów.

Jest jeszcze opcja, że jakiś plugin/klasa/perk jest źle napisany i neutralizuje szybkość z silnika. Wyłącz wszystkie pluginy oprócz silnika i jednej klasy i przetestuj czy kondycja działa, daj sobie ze 100 punktów w nią

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
  • Create New...