Skocz do zawartości
MAGNET

Daj nam coś do napisania!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Obecnie jestem na fazie żeby pisać pluginy non-profit. Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na modyfikację etc. - może o tym opowiedzieć. Jeśli mnie zainteresuje - postaram się taki dodatek stworzy

Może Vasto lub ktoś inny też będzie miał wenę i zacznie coś dłubać? Byłoby super

Zapraszam do dyskusji pod spodem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry zajebisty autobalans na dane tryby rozgrywki ? ustawienia przez kv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, MAGNET napisał:

Coś więcej?

Podstawowe jakieś opcje:

Gdy kogoś zabijemy np.2 razy umyślnie dostajemy za pierwszym razem kicka z powodem, następne jakieś tk będzie skutkowała banem od 30 minut i wraz z kolejnymi umyślnymi zabujanymi sojuszników wydłużał się ban aż osiągnie 7 dni, dobrą sprawą było by wtedy zerowanie informacji dla danego delikfenta z tym tk ( 2tk- kick, kolejne 2tk 30 minut ban itp) oraz jakieś zapisywanie informacji o jeżeli będziemy strzelać do sojusznika nie zabijając go to będzie gdzieś zapisywane że zadał już obrażenia sojusznikowi i jakiś limit na zadane dmg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Vasto_Lorde napisał:

Dlaczego wszyscy mają fioła na temat kv? 

Bo logike powinno się odzielić od danych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, plx211 napisał:

Bo logike powinno się odzielić od danych :)

Dane, ale czy konfigurację? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, szogun napisał:

Podstawowe jakieś opcje:

Gdy kogoś zabijemy np.2 razy umyślnie dostajemy za pierwszym razem kicka z powodem, następne jakieś tk będzie skutkowała banem od 30 minut i wraz z kolejnymi umyślnymi zabujanymi sojuszników wydłużał się ban aż osiągnie 7 dni, dobrą sprawą było by wtedy zerowanie informacji dla danego delikfenta z tym tk ( 2tk- kick, kolejne 2tk 30 minut ban itp) oraz jakieś zapisywanie informacji o jeżeli będziemy strzelać do sojusznika nie zabijając go to będzie gdzieś zapisywane że zadał już obrażenia sojusznikowi i jakiś limit na zadane dmg.

To jest takie potrzebne? Na większości serwerów friendly fire jest wyłączony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Vasto_Lorde napisał:

Dane, ale czy konfigurację? 

Konfiguracja jest danymi :)

@magnet

system oznaczania osob bez mutacji, spamerow itp. ktory pozwoli graczowi 1 komenda wybrac czy chce ich slyszec czy nie bez potrzeby mutawania kazdego z osobna

Przez MAGNET,

Napisałem. Niedługo udostępnie. Dzieki za mega pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, MAGNET napisał:

To jest takie potrzebne? Na większości serwerów friendly fire jest wyłączony

Na większości tak ale dużo razy widziałem jak ktoś szuka czegoś podobnego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy plugin z tematu pokazał się już na forum - dzięki @plx211 🙂

Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły dawajcie znać w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym z chęci zobaczył gun expa jak w 1.6 np za zabójstwo 10 expa zaczyna się od glocka aż np do negeva i jakieś ulepszenia ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Sqower napisał:

Ja bym z chęci zobaczył gun expa jak w 1.6 np za zabójstwo 10 expa zaczyna się od glocka aż np do negeva i jakieś ulepszenia ? 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=93977
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o to mi chodziło chodzi o to że zdobywamy broń glock i potem musimy np zdobyć 200 expa by odblokować następną broń ale możemy sobie potem z menu wybrać ją znowu i do tego np ulepszenia złota m4a4 2mln exp itd tak jak w 1.6 np surf + gun exp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aaa tak jak na serwerach BaseBuilder nieraz się  widuje ?

pomysł warty rozpatrzenia - może do niego przysiąde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sqower napisał:

Nie o to mi chodziło chodzi o to że zdobywamy broń glock i potem musimy np zdobyć 200 expa by odblokować następną broń ale możemy sobie potem z menu wybrać ją znowu i do tego np ulepszenia złota m4a4 2mln exp itd tak jak w 1.6 np surf + gun exp

Coś w ten deseń robiłem do Surf`a RPG. Plugin zrobiony jako dodatek do silnika RPG Mod, to znaczy, że pobiera level przez funkcję native. Przy respawnie wyświetla menu dostępnej broni, usuwa bronie z mapy, zapamiętuje wybór na sesję, usuwa bronie gracza przy respawnie. Oprócz tego zmienia wypisane tam cvary 15s po rozpoczęciu mapy, aczkolwiek nie wiem do czego mi to było potrzebne. Zapamiętywanie wyboru na stałe(ciasteczka) jest zakomentowane, ale z tego co pamiętam, to działało. Kod w załączniku, jeżeli kogoś interesuje. ?

rpg_spawn_weapons.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 17.09.2018 o 21:51, Avgariat napisał:

Coś w ten deseń robiłem do Surf`a RPG. Plugin zrobiony jako dodatek do silnika RPG Mod, to znaczy, że pobiera level przez funkcję native. Przy respawnie wyświetla menu dostępnej broni, usuwa bronie z mapy, zapamiętuje wybór na sesję, usuwa bronie gracza przy respawnie. Oprócz tego zmienia wypisane tam cvary 15s po rozpoczęciu mapy, aczkolwiek nie wiem do czego mi to było potrzebne. Zapamiętywanie wyboru na stałe(ciasteczka) jest zakomentowane, ale z tego co pamiętam, to działało. Kod w załączniku, jeżeli kogoś interesuje. ?

rpg_spawn_weapons.sp

O dzięki przyda się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Może plugin, który ukrywałby/wyłączał działanie hud_showtargetid 1? Szukałem, i nic nie było a to komenda usera, więc może mądre głowy chociaż coś wymyślą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś plugin z własnym menu. W sensie po wpisaniu np !menu wyskoczy menu i będą opcje vip, kontakt, administracja i jakieś inne pierdoły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi