Skocz do zawartości
Maslooo

[Rozwiązane] *CODMOD* Problem z grawitacją

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po kilku wskazówkach przez tutejszych użytkowników udało mi się wprowadzić do coda statystykę grawitacji tylko jest malutki problem GRAWITACJA pojawia się tylko po wejściu na serwerze w 1 rundzie, a w następnych znika:

KOD: https://pastebin.com/CVSBKR0q
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

nowy_codmod_grawitacja.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to bardzo dziwne, ponieważ funkcja ZastosujAtrybuty, w której jest ustawienie grawitacji graczowi, faktycznie wykonuje się w funkcji OdrodzenieGracza, co znaczy, że wszystko powinno być okej. Wykorzystaj PrintToChat w ZastosujAtrybuty, żeby upewnić się że grawitacja się ustawia co odrodzenie.

Poza tym, możesz również wyłączyć wszystkie inne pluginy/klasy/perki i wtedy przetestować grawitację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Vasto_Lorde napisał:

Jest to bardzo dziwne, ponieważ funkcja ZastosujAtrybuty, w której jest ustawienie grawitacji graczowi, faktycznie wykonuje się w funkcji OdrodzenieGracza, co znaczy, że wszystko powinno być okej. Wykorzystaj PrintToChat w ZastosujAtrybuty, żeby upewnić się że grawitacja się ustawia co odrodzenie.

Poza tym, możesz również wyłączyć wszystkie inne pluginy/klasy/perki i wtedy przetestować grawitację

W którym dokładnie momencie mam wprowadzić PrintToChat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vasto_Lorde

public Action:ZastosujAtrybuty(client)
{
	if(!IsPlayerAlive(client))
		return Plugin_Continue;

maksymalna_kondycja_gracza[client] = 0.9+(kondycja_gracza[client]+bonusowa_kondycja_gracza[client]+kondycja_klas[klasa_gracza[client]])*MNOZNIK_KONDYCJI;
	maksymalna_grawitacja_gracza[client] = 1.0-(grawitacja_gracza[client]+bonusowa_grawitacja_gracza[client]+grawitacja_klas[klasa_gracza[client]])*MNOZNIK_GRAWITACJI;

{
		SetEntPropFloat(client, Prop_Data, "m_flGravity", maksymalna_grawitacja_gracza[client]);
		PrintToChat(client, "[COD] TESTOWANIE GRAWITACJI");
	}

SetEntPropFloat(client, Prop_Data, "m_flLaggedMovementValue", maksymalna_kondycja_gracza[client]);

SetEntProp(client, Prop_Send, "m_ArmorValue", 0);
	return Plugin_Continue;
}

Zrobiłem coś takiego i wiadomość się pojawia lecz bez grawitacji 😕 Grawitacja jest tylko po wejściu na serwer.

Z góry przepraszam lecz nie mogę już edytować posta wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hook na player_jump. Pomogłem mu na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...