Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A kim Ty jesteś mój drogi przyjacielu? ;>

@Vasto_Lorde / @Mesharsky / @MAGNET może by tak dział "Rynek" odblokować dla użytkowników z danym poziomem reputacji/postów?

Bo pan powyżej nawet nie podał swojego STEAM'a więc nie wiemy z jakiej sieci się urwał i gdzie ewentualnie go szukać w razie jakichkolwiek wątpliwości

Sygnatura użytkownika

b_350_20_F8F8F8_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_111111.png

b_350_20_F8F8F8_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

b_350_20_ffffff_ffffff_000000_ffffff.png

Odnośnik do odpowiedzi

@Vasto_Lorde, ale on chyba chce kupić serwer 😄, więc jeżeli trafi na kogoś kto posiada dobre opinie na swój temat to na 100% zapłaci on pierwszy. 

Sygnatura użytkownika

Sprzedam paczki CS:GO

Napiszę pluginy na zlecenie.

Stworzę paczki na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:

Steam - >Kliknij<

GG - 67560307

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Angel napisał:

A kim Ty jesteś mój drogi przyjacielu? ;>

@Vasto_Lorde / @Mesharsky / @MAGNET może by tak dział "Rynek" odblokować dla użytkowników z danym poziomem reputacji/postów?

Bo pan powyżej nawet nie podał swojego STEAM'a więc nie wiemy z jakiej sieci się urwał i gdzie ewentualnie go szukać w razie jakichkolwiek wątpliwości

Napisałem, PW więc w razie W, mają historie rozmowy... Chce kupić serwer, nie sprzedać

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (0 użytkowników)