Skocz do zawartości
[Rozwiązane] *CODMOD* Problemy z niewidzialnością
Prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Problem 1 - Niewidzialność działa tylko na rozgrzewce od 1 normalnej rundy już nie działa - Chyba rozwiązane zapomniałem o sm_cvar sv_disable_immunity_alpha 1

Problem 2 - Po zabiciu resetuje wszystko LVL, PKT 😕 

Ogólnie to te 2 problemy można połączyć w jeden 😕 😕 

Nie wiem w czym popełniłem gafę.

codmod_nowy.sp

Edytowane przez Maslooo
sm_cvar sv_disable_immunity_alpha 1
Odnośnik do odpowiedzi

@Maslooo Czy możesz podać rozwiązanie problemu dla przyszłych ludzi przeglądających ten temat?

Sygnatura użytkownika

Hej! Pamiętaj uhonorować reputacją KAŻDEGO użytkownika który Ci pomógł! 👮‍♂️

Moje pluginy: Ultimate Weather | XiaolinMod | Knife Round | Storm Circle |  AutoBunnyHop | Remove Weapons RoundEnd
Moje artykuły: Przejrzysty kod | Optymalizacja warunków IF | Usuń martwy kod | Notacja węgierska | Co to backdoor? | Jak wgrać plugin? | Lokalna kompilacja | Licencja na plugin | Wektory | Nowa składnia sm | Funkcje czasowe | Spolszczenie pluginu

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Sygnatura użytkownika

Hej! Pamiętaj uhonorować reputacją KAŻDEGO użytkownika który Ci pomógł! 👮‍♂️

Moje pluginy: Ultimate Weather | XiaolinMod | Knife Round | Storm Circle |  AutoBunnyHop | Remove Weapons RoundEnd
Moje artykuły: Przejrzysty kod | Optymalizacja warunków IF | Usuń martwy kod | Notacja węgierska | Co to backdoor? | Jak wgrać plugin? | Lokalna kompilacja | Licencja na plugin | Wektory | Nowa składnia sm | Funkcje czasowe | Spolszczenie pluginu

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (3 użytkowników)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...