Skocz do zawartości
Paweł

Yamakashi / Paweł - Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kiedykolwiek przeprowadziłeś ze mną jakąkolwiek transakcję lub pomogłem Ci w jakimś problemie z kodem pluginu możesz napisać opinię o tym 😉 .

Edytowane przez Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam tego alegrowicza 😄, Zakupiłem plugin yJumps, po pomocy z konfiguracją wszystko działa jak należy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam,

Dobre pluginy szybki czas realizacji ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam owej osoby aby przeprowadzać jakichkolwiek transakcji, jest osoba skłonna wziąć pieniądze ale do support owania swoich aplikacji jest pokroju osobo nox,robert etc  czyli zgarnąć pieniądze i mieć wywalone, skoro dana osoba nie umie się określić czy wykona fixa, mija już drugi tydzień gdzie jego aplikacji tylko uprzykrza życia osobą z serwera, niby po zakupie wszystko fajnie parę aktualizacji i na tym koniec.

[24.04.2020, 19:13]
Szogun | OneFrag.pl:
	Hej i jak z tym fixem do knife bo co druga osoba u mnie juz prawie doswiadcza tego na serwerze

środa, 29 kwietnia 2020

[Wczoraj, 15:28]
Szogun | OneFrag.pl:
	hej prezes i jak tym bd gomodem ? bo tutaj im dluzej tym coraz bd ludzie narzekaja na jakies bledy z knife itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, szogun napisał:

nox,robert

SXSqJPh.png

akurat wszystkie aplikacje które posiadam "w ofercie" otrzymują wsparcie więc jest mi strasznie przykro i w ogóle to niemiłe zachowanie twojej strony i pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

Edytowane przez dev

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, dev napisał:

SXSqJPh.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

akurat wszystkie aplikacje które posiadam "w ofercie" otrzymują wsparcie więc jest mi strasznie przykro i w ogóle to niemiłe zachowanie twojej strony i pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

Może i tak ale opinia nie dotyczy ciebie a swojego czasu zleconego ci zlecenia się nie doczekałem jak do dziś pomimo zaliczki ale nie chciałem tego wypominać bo to jak dla mnie śmieszne pieniądze były

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, szogun napisał:

Może i tak ale opinia nie dotyczy ciebie a swojego czasu zleconego ci zlecenia się nie doczekałem jak do dziś pomimo zaliczki ale nie chciałem tego wypominać bo to jak dla mnie śmieszne pieniądze były

Napisałem na pw, wyjaśnijmy sobie, a co do Pawła, dostałem chyba z 2 zlecenia odnośnie poprawy serwerów opartych o jego systemy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A ja dostałem PW, że gość na Pawła się doczekać nie może, a Roberta nie chce, bo nie chce stracić kasy. Także.. w każdą stronę mamy kombinację 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, szogun napisał:

Nie polecam owej osoby aby przeprowadzać jakichkolwiek transakcji, jest osoba skłonna wziąć pieniądze ale do support owania swoich aplikacji jest pokroju osobo nox,robert etc  czyli zgarnąć pieniądze i mieć wywalone, skoro dana osoba nie umie się określić czy wykona fixa, mija już drugi tydzień gdzie jego aplikacji tylko uprzykrza życia osobą z serwera, niby po zakupie wszystko fajnie parę aktualizacji i na tym koniec.

[24.04.2020, 19:13]
Szogun | OneFrag.pl:
	Hej i jak z tym fixem do knife bo co druga osoba u mnie juz prawie doswiadcza tego na serwerze

środa, 29 kwietnia 2020

[Wczoraj, 15:28]
Szogun | OneFrag.pl:
	hej prezes i jak tym bd gomodem ? bo tutaj im dluzej tym coraz bd ludzie narzekaja na jakies bledy z knife itp

8 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

A ja dostałem PW, że gość na Pawła się doczekać nie może, a Roberta nie chce, bo nie chce stracić kasy. Także.. w każdą stronę mamy kombinację 😄

Wszystko jest spowodowane moją przerwą od SM. @szogun fix będzie w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja też poproszę fixa od razu do tych noży o które się upominam od ponad tygodnia, jak nie dwóch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, mistrzychul napisał:

To ja też poproszę fixa od razu do tych noży o które się upominam od ponad tygodnia, jak nie dwóch

Aktualizacje automatycznie są przesyłane do każdego nabywcy 🙂 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda że musiało dojść do tego bo poświecenie 1 minuty na odpisanie pw nikogo by nie zbawiła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, szogun napisał:

Szkoda że musiało dojść do tego bo poświecenie 1 minuty na odpisanie pw nikogo by nie zbawiła

Wiem, wina leży po mojej stronie. Fix już został wysłany do każdego nabywcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcą nie chcą ale muszę ostrzec kolejne osoby przed zakupem aplikacji @Paweł kupując modyfikację godom przez pierwsze 3-4 dni support jest świetny ale doptując się o kolejne aktualizacje etc człowiek jest zlewany , ukazał bym wiadomości team lecz w tym monecie brak archiwum, gdymy publicznie nie zadał pytania jak pracę są nad nowym zapisem mysql tutaj na chatbocie odpowiedzi bym nie dostał do dziś

A tut taki ss gdzie podejrzałem że go mod aka @Paweł latał po necie za free . odpisanie na pw nie zajełoidłużej niż 24h

Cytat

[22.08.2020, 22:55]
Szogun:
    wpadka
    jednak to nie twoj gomod
    jakies pavel wydal swojego ;p

sobota, 22 sierpnia 2020

[23.08.2020, 00:13]
Paweł:
    I tak możesz pokazać

Edytowane przez szogun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pracuje nad żadnymi aktualizacjami do GoModa. Może faktycznie pojawi się aktualizacja z bazą danych, ale prawdopodobnie nie w najbliższym czasie, ponieważ mam do ogarniania sprawy prywatne. Wcześniejsze aktualizacje poprawiały bugi, dlatego je wypuszczałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wcześniej wspominałem piszesz, krótka wiadomość że nie planujesz aktualizacji etc a nie zlewasz osobę, która do ciebie pisze bo to wygląda tak aby wziąć tylko pieniądze i mieć wywalone na los ludzi po zakupie twojej aplikacji dla mnie twój błąd z zapisem mysql został wyeliminowany ale wspólnik ile truł o to bo mu serwer wywalało przez twojego gomoda jak stracił połączenie z mysql że zlecił poprawę twojej modyfikacji innej osobie w celu wyeliminowania tego błędu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam tanio , szybko i solidnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi